All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 19 września 2008, 22:16

Spotkajmy się wszyscy jednego, umówionego dnia!!!

O czym myślę: Dobrze by było zrobić jakiś fajny ruch na forum, coś jak happening, krzyżowałyby się wtedy opinie, uwagi, pomysły, fotki i inne kotki :lol:

Wybierzmy na początek jakiś dzień - np. konkretną sobotę wieczorem, między godzinami, powiedzmy, 22 a 24, żeby nas faktycznie było zalogowanych dość dużo

To może być bardzo ciekawe doświadzenie, nie?


A z czasem można by zrobić taka praktykę: - ogłaszamy, że kto może, niech się loguje w każdą pierwszą sobotę miesiąca, czy co drugiego miesiąca, lub np. w każdą pierwszą sobotę co miesiąc parzysty lub nieparzysty.
Nazwijmy ten dzień: Forumowisko, zresztą sama nazwa, to nie jest aż takie ważne, grunt, żebyśmy chcieli w tym wiąć udział 8-)

Jeszcze w dużo dalszej perspektywie (jeśli ten pomysł wogóle "chwyci") możeny ogłaszać Dzień Opraw Klasycznych, Dzień Oświetlenia Ulicznego i kto tam jeszcze co wymyśli - tu akurat tematy można by zgłaszać Neonowi, a on by co jakiś czas dawał hasło, jaki dzień ogłosi

W ten sposób będziemy bardziej razem, nie? Może narodzą się zupełnie nowe wątki? Może odkurzymy wiele starych - przecież zobaczcie, ile tu jest takich nieruszanych od dawna tematów! Ciekawych tematów :)
Będzie to być może także niejako lightingowa burza mózgów, a tak praktycznie :arrow: wielka dla nas wszystkich przyjemność!!!

Aby pomysł wdrożyć w życie, nie możemy terminu takiej pierwszej "zbiorówki" ustalać drogą wyborów.
To powinien narzucić Neon, i już! Tylko wtedy ma to szansę na realizację

Kurcze, co Wy na to? :P :P :P :P :P :P :roll: :roll: :roll:

Robimy to FORUMOWISKO czy nie?


PS. jeśli kogoś zanudziłem lub zniesmaczyłem tym pomysłem - przepraszam :oops:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 19 września 2008, 22:19

Jak dla mnie wspaniały pomysł, dobrze też, żeby jednak zrobiono shoutbox, bo przyda się on takiego dnia i to bardzo :)
DocBrown
 

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 19 września 2008, 22:22

DocBrown napisał(a):Jak dla mnie wspaniały pomysł, dobrze też, żeby jednak zrobiono shoutbox, bo przyda się on takiego dnia i to bardzo :)


No włąśnie, czegoś mi brakowało - shoutbox !!!!

To by było super, hiper i jak tam kto chce :) :P :P
Przy dużej liczbie zalogowanych grzały by się druty na łączach, he, he :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez lampa123 » 20 września 2008, 14:38

To będzie raczej pobijanie rekordu użytkowników naraz
Najwięcej użytkowników online (16) było 30 kwietnia 2008, 08:01

Trzeba to pobić
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez KaszeL » 20 września 2008, 21:12

Świetny pomysł Cieszyn!
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 20 września 2008, 21:55

KaszeL napisał(a):Świetny pomysł Cieszyn!


Tak? No to cieszę się ogromnie! :P :P :P

Nie mam na myśli robić niczego na siłę, chciałem tylko, żebyśmy poczuli, że stanowimy jedną zgraną grupę, że potrafimy co jakiś czas (co miesiąc, albo najpierw choć raz w kwartale), wyznaczyć sobie konkretne, gremialne spotkanie w necie i pogadać o naszych pasjach, rozruszać stare tematy, rozwinąć nowe, po prostu poczuć, że mamy tu sens istnienia i mamy o czym ze sobą rozmawiać.

To aż tak wiele nie kosztuje, zalogować się w taki oznaczony dzień na parę godzin, więc proponuję Wam fajne, liczne spotkanie w sieci co jakiś czas, przy czym nie chodzi mi o jakieś rekordy obecności na Forum. Warto zrobić cokolwiek, żeby nam się forum rozruszało nieco :D

Proponuję na każdy taki meeting wymyślać temat przewodni
np. mam już taki roboczy temat przewodni na nasze pierwsze, liczne spotkanie:
"Jakie oprawy widzisz idąc codziennie do szkoły, do pracy ? " - A następnego razu, gdy się znów spotkamy w tak licznym gronie, moglibyśmy wstawiać fotki takich opraw z naszych codziennych wędrówek życiowych!
Można by potem zrobić mały ranking, przekrój ilościowo-rodzajowy pokazujący, jakie typy opraw towarzyszą naszemu codziennemu życiu.

Tematy można by mnożyć, moja propozycja tematu przewodniego wcale nie musi być pierwsza do realizacji, może ktoś zaproponuje temat, który w miarę zainteresuje wszystkich.
Dlaczego temat przewodni? - no żeby nam się chciało gremialnie logować w takim dniu i żeby każdy miał coś do powiedzenia :P :P
A swoją drogą, w taki dzień, mogą się także przecież odbywać wszelkie inne pogaduszki lightingowe, nie ?

Jeśli nam sie to uda, to cieszyn radośnie kręcąc korbą windki korbowej, uroczyście ( i równie radośnie) obwieści początek takiego wieloosobowego spotkania dyskusyjnego! :lol: :lol: :lol: :lol:


log1.jpg
log1.jpg (28.44 KiB) Przeglądane 3172 razy
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez KaszeL » 21 września 2008, 11:58

No to kiedy pierwszy termin???
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez Luk » 21 września 2008, 20:30

Bardzo dobry pomysł, Cieszynie :)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 21 września 2008, 21:10

KaszeL napisał(a):No to kiedy pierwszy termin???


No właśnie?

Zanim coś ustalimy, warto, żeby inni sie wypowiedzieli, a tu nic! :( Jest nas za mało, żeby to mogło zadziałać. Ogłosimy, a jak nikt nie wie, co to jest i po co to ogłąszamy, to się nam to nie uda :(

Może mam każdemu tą wiadomość wysłać na PW ? :? :roll: :roll: :roll:
Wolałbym, żeby to się stało spontanicznie, a nie w taki nieco wymuszony sposób

Piszcie, co o tym myślicie, bo jak na razie, bez Waszych opinii, widoków nie ma, żeby to zadziałało :( :cry: :cry:
Ostatnio edytowano 21 września 2008, 21:12 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 21 września 2008, 21:12

Moim zdaniem, najbliższy możliwy termin to następna sobota lub niedziela, bo dziś raczej nie uda się nic zdziałać, może będziemy rozmawiać o oprawach klasycznych :?:
DocBrown
 

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości