All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez Paweł » 25 września 2008, 23:08

No niestety, część zarejestrowanych nawet jednego posta nie napisała... :roll:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 25 września 2008, 23:11

Też zauważyłem, że aktywność spada, z nasz wszystkich najlepiej trzyma się Cieszyn, nawet jak nie ma czasu, to stara się choć raz na tydzień coś zapodać, ja w miarę możliwości też staram się pisać i wrzucać fotki, mam nawet wrażenie, że trochę za dużo postów natrzaskałem w krótkim czasie :mrgreen:
DocBrown
 

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez Michal » 25 września 2008, 23:16

Jeszcze się pięciu zaloguje i pobijemy kwietniowy rekord.O ósmej rano było 16 osób :!: :!:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez neon44 » 25 września 2008, 23:16

DocBrown napisał(a):ja w miarę możliwości też staram się pisać i wrzucać fotki, mam nawet wrażenie, że trochę za dużo postów natrzaskałem w krótkim czasie :mrgreen:


No Ty to powinieneś więcej fotek robić a jak wiemy na łowach byłeś tylko ze dwa razy :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11127
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 25 września 2008, 23:19

Jutro trochę fotek dostarczę :) Mam jeszcze niektóre z ostatniego wypadu nie pokazane na forum a i nowych dorobię :)
DocBrown
 

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 25 września 2008, 23:21

Paweł napisał(a):No niestety, część zarejestrowanych nawet jednego posta nie napisała... :roll:


Paweł, takie zjawisko występuje na każdym forum, sam się kiedys gdzieś wpisałem, skrobnąłem słów kilka, a że nie było reakcji, nie piszę dalej, zapominając się wyautować z takiego gremium.

Popatrzmy, ilu u nas jest aktywnych:

Neoon
KaszeL
cieszyn
rtęciówka
Paweł
CDM
mateusz
qba
Michal
swietlik
elektryk
Whites86
andrzejlisek
Luk
DocBrown
moog
Edziu
FOX
mirror
Jasin
Bartek
lampa123
mardoc
OURW


Sorry, jak kogos pominąłem, robię to ot tak patrząc na forum

Więc jest z kim pisać. Ale aktywność nie jest taka najlepsza :(
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez Edziu » 27 września 2008, 19:40

Jak mam wolny czas to siadam na forum,jest to dla mnie min. relax po pracy ostatnio nie dawałem zdjęc bo coś mi się stało z kartą sd w aparacie, nacykałem ostatnio zdjęć a jak podłączyłem do kompa nie mogłem odczytać, :( tylko format karty zadziałał, ale ja wtedy wkurzyłem poleciało parę mocnych słów, :x ostatnio to samo z kartą następne zdjęcia do niczego,teraz kupiłem nową na razie nie ma problemów, nigdy się nie spotkałem z takimi uszkodzeniami
NO więc jak robimy dziś forumowisko? ;)
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3148
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 27 września 2008, 19:42

Witaj Edziu po przerwie, dziś raczej to się nie uda, mało osób jest na forum, może tak jutro byśmy to zrobili ?
Niestety ja za długo jutro nie posiedzę, bo od poniedziałku Polibuda mnie czeka :(
DocBrown
 

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez cieszyn » 27 września 2008, 19:52

DocBrown napisał(a):Witaj Edziu po przerwie, dziś raczej to się nie uda, mało osób jest na forum, może tak jutro byśmy to zrobili ?
Niestety ja za długo jutro nie posiedzę, bo od poniedziałku Polibuda mnie czeka :(


Panowie, wierzcie mi, mam trochę doświadczenia.

Aby pomysł wdrożyć w życie, nie możemy terminu takiej pierwszej "zbiorówki" ustalać drogą wyborów.
To powinien narzucić Neon, i już! Tylko wtedy ma to szansę na realizację


Zdania nie zmieniam, info o takim terminie admin może dać w formie ogłoszenia globalnego, ale admin, nie my.

Oczywiśćie nikomu nie zabraniam samemu inicjować takiego czegoś, tylko czy to zadziała? skoro do tej pory ten pomysł poparło tylko kilka osób?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: All Users Open Day!!! czyli Forumowisko

Postprzez DocBrown » 27 września 2008, 20:02

Wypróbujmy to choćby w 6 osób, może chwyci i następnym razem będzie nas więcej, a potem jeszcze więcej, aż za którymś razem serwer pójdzie z dymem ;)
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości