Animator forum, moderator potrzebny...

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 28 grudnia 2008, 03:23

Witam wszystkich serdecznie.

Jak zapewne niektórzy z Was już zauważyli, nasze forum działa ostatnio nieco ospale. Powodów jest kilka, ale nie sądzę żeby było warto je tutaj rozstrzelać. Proponuje przyjąć to za fakt i przejść do działania :) Przydała by się nam osoba, albo i dwie mająca chwilę czasu i energii aby zając się animacją forum/moderacją forum. W sumie bez zastanowienia przychodzi mi do głowy jedna osoba - Cieszyn. Od dawna jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników na forum, nie raz zaznaczał że forum to jego pasja - jednocześnie jest z nami bardzo długo, ma spore doświadczenie, tonę wrodzonego spokoju i oraz jest bezkonfliktowy. Zasadnicze pytanie czy zechce się tym zająć.

Cieszyn, co Ty na to? Masz Ambicje zostać młodszym adminem?

Ja ostatnio mam zerowe ilości czasu, podobnie jak widzę Neon. Może ktoś jeszcze ma aspiracje do pomocy? Wymagania to przede wszystkim: Staż na forum, bezkonfliktowość, sporo wolnego czasu - a także co bardzo ważne sporo dobrych chęci.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Jasin » 28 grudnia 2008, 10:11

Zauważyłem, że ostatnio także Whites jest jedną z najbardziej aktywnych osób na forum i według mnie, jeżeli sam by się na to zgodził, nadawałby się na moderatora. Cieszyn oczywiście, także zalicza się do takich osób. Jeszcze warto byłoby nadmienić czy staż jest liczony w czasie od rejestracji czy postach. :)

Moim zdaniem, najlepiej byłoby stworzyć ankietę, użytkownicy z największą ilością głosów, oczywiście za swoją zgodą, zostawaliby młodszymi adminami / moderatorami. W ten sposób użytkownicy sami wybraliby, kogo by chcieli mieć za moderatorów oczywiście kandydatury zaopiniowaliby sami główni admini. :)

Pozdrawiam, to już rok jestem z wami ! :)
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez DocBrown » 28 grudnia 2008, 12:34

Fajnie by było gdyby Cieszyn lub Whites się zgodzili, może wreszcie forum by ożyło i byłby tu porządek.
DocBrown
 

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez lampykoszalin » 28 grudnia 2008, 13:00

Popieram :)
Avatar użytkownika
lampykoszalin
 
Posty: 199
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 14 października 2008, 11:35
Lokalizacja: Koszalin (Zachodnio-pomorskie)

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez CDM » 28 grudnia 2008, 13:04

Jestem za.
:arrow: Jasin, gratulacje!! Powinieneś dostać coś od nas na "roczek" :lol:
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2008, 13:04

Jasin napisał(a):Zauważyłem, że ostatnio także Whites jest jedną z najbardziej aktywnych osób na forum i według mnie, jeżeli sam by się na to zgodził, nadawałby się na moderatora. Cieszyn oczywiście, także zalicza się do takich osób. Jeszcze warto byłoby nadmienić czy staż jest liczony w czasie od rejestracji czy postach. :)

Moim zdaniem, najlepiej byłoby stworzyć ankietę, użytkownicy z największą ilością głosów, oczywiście za swoją zgodą, zostawaliby młodszymi adminami / moderatorami. W ten sposób użytkownicy sami wybraliby, kogo by chcieli mieć za moderatorów oczywiście kandydatury zaopiniowaliby sami główni admini. :)

Pozdrawiam, to już rok jestem z wami ! :)

dzieki za glos poparcia :oops: w sumie spedzam tu bardzo duzo czasu i problemu bym niewidzial , tylko jesli juz mialbym zostac tym mlodszym moderatorem to jakie mniejwiecej role by mi przypadly ?

moze tak ogolnie jakie zadania mialby taki moderator ?

a Cieszyna oczywiscie tez popieram :D
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Jasin » 28 grudnia 2008, 13:17

CDM, dzięki :)

Nie wiem czy to widać czy nie, ale od około miesiąca codziennie jestem na forum po kilkanaście godzin nawet i dlatego patrząc na poczynania użytkowników wysunąłem Whitesa na kandydata, gdyż jest on jednym z aktywniejszych i starszych userów forum.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Whites86 » 28 grudnia 2008, 13:19

Jasin napisał(a):CDM, dzięki :)

Nie wiem czy to widać czy nie, ale od około miesiąca codziennie jestem na forum po kilkanaście godzin nawet i dlatego patrząc na poczynania użytkowników wysunąłem Whitesa na kandydata, gdyż jest on jednym z aktywniejszych i starszych userów forum.

hmm ja tu tylko od 12 marca jestem :(
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez DocBrown » 28 grudnia 2008, 13:22

Ale jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem, dlatego moim i nie tylko moim zdaniem nadajesz się idealnie na moda :)
DocBrown
 

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Jasin » 28 grudnia 2008, 13:31

Whites86 napisał(a):
Jasin napisał(a):CDM, dzięki :)

Nie wiem czy to widać czy nie, ale od około miesiąca codziennie jestem na forum po kilkanaście godzin nawet i dlatego patrząc na poczynania użytkowników wysunąłem Whitesa na kandydata, gdyż jest on jednym z aktywniejszych i starszych userów forum.

hmm ja tu tylko od 12 marca jestem :(


Ja od grudnia, a zobacz diametralną różnicę w ilości postów :)
Mimo wszystko sensownie piszesz i nie sadzisz zbędnego spamu. I to się chwali.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości