Usunięcie użytkownika: artuled

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 21:31

Podobno jak się jest dyslektykiem można zrobić więcej błędów i ma się wydłużony czas ;)

Co nie zmienia faktu, że jeśli on w szkole pisze tak jak na forum, to powinien kiblować z polskiego ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 21:34

Nic nie poradzimy Panowie. Musiałem zabanować dwie tamtejsze klasy IP. Jeśli znowu wróci, zabanuję trzecią. I tak w kółko aż mu się odechce.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 21:42

Miejmy nadzieję, że on w akcie zemsty nie będzie wracał codziennie i nie trzeba będzie codziennie po nim sprzątać ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez cieszyn » 16 stycznia 2009, 01:08

rtęciówka napisał(a):Pytanie retoryczne, odpowiedź jasna ;) :)

A może on ma coś innego, dysortografię na przykład? Bo to co tu wypisywał rzeczywiście świadczyło bardziej o skrajnym analfabetyzmie, niż o dysleksji ;)


Żeby było jasne, jestem za usunięciem użytkownika artuled, większość argumentów już tu powiedziano, zas artuleda list, który zacytował KaszeL jest naprawdę nie do zrozumienia - przy najlepszych nawet chęciach. Gdyby napisał taki list w miarę poprawnie i po polsku, to kto wie, może byśmy inaczej na to spojrzeli. Ale artuled właśnie przez to nie dał sam sobie szansy.


Tak na marginesie, nie chcę się czepiać, ale użycie słów skrajny analfabetyzm w odniesieniu do tegoż użytkownika kojarzy mi się z jakąś formą (wierzę, że nie zamierzoną, rtęciówka, tak?) obrażania artuleda. Któż z nas chciałby usłyszeć o sobie takie słowa? Chodzi o to, żebyśmy nie przesadzili z tym pastwieniem się nad artuledem ;) ;) ;) ;) ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 16 stycznia 2009, 09:33

Tak na marginesie, nie chcę się czepiać, ale użycie słów skrajny analfabetyzm w odniesieniu do tegoż użytkownika kojarzy mi się z jakąś formą (wierzę, że nie zamierzoną, rtęciówka, tak?) obrażania artuleda. Któż z nas chciałby usłyszeć o sobie takie słowa? Chodzi o to, żebyśmy nie przesadzili z tym pastwieniem się nad artuledem ;) ;) ;) ;) ;)

Tak, to była zamierzona forma jego obrażenia, ale nie po to żeby czerpać z tego satysfakcję, bądź się na nim wyładować. Może jak on teraz przeczyta ten temat (może kiedyś będzie miał taką możliwość) zrozumie że całe forum się z niego nabija i wreszcie postanowi coś z tym zrobić ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez cieszyn » 16 stycznia 2009, 11:50

rtęciówka napisał(a):
Tak na marginesie, nie chcę się czepiać, ale użycie słów skrajny analfabetyzm w odniesieniu do tegoż użytkownika kojarzy mi się z jakąś formą (wierzę, że nie zamierzoną, rtęciówka, tak?) obrażania artuleda. Któż z nas chciałby usłyszeć o sobie takie słowa? Chodzi o to, żebyśmy nie przesadzili z tym pastwieniem się nad artuledem ;) ;) ;) ;) ;)

Tak, to była zamierzona forma jego obrażenia, ale nie po to żeby czerpać z tego satysfakcję, bądź się na nim wyładować. Może jak on teraz przeczyta ten temat (może kiedyś będzie miał taką możliwość) zrozumie że całe forum się z niego nabija i wreszcie postanowi coś z tym zrobić ;)


Ej, rtęciówka, no to nie tak do końca jest.
Obrażanie jest obrażaniem i kropka, a Regulamin tego zabrania,
Inna sprawa, czy mamy prawo do zemsty na artuledzie? Moim zdaniem NIE

całe forum się z niego nabija
chyba mnie to nie dotyczy, nigdy do artuleda z takim nastawieniem nie pisałem, jeśli inni się z niego nabijali, to tak czy tak nie jest to powód do dumy, więc nie uogólniaj za bardzo, hę?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez lampa123 » 16 stycznia 2009, 20:57

Edziu napisał(a):
lampa123Blokując zakres możesz pozbawić też inne osoby dostępu do forum.

Kurcze ja też mam neostradę i pewnie wielu z nas :shock: w takim razie blokowanie IP nie było by dobrym pomysłem, więc nie było by (w razie czego) możliwe skuteczne sie pozbycie tego usera, A ostatniej szansy raczej nie polecacie, choć mam cichą nadzieję że usunięcie konta powinno być dla niego jakąś szkołą ale moge się mylic w tej kwestii.

No właśnie, ja dziś zostałem pozbawiony dostępu do forum. Przez neo nadal nie da się wejść. Na szczęście jest proxy.
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości