Usunięcie użytkownika: artuled

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez swietlik » 14 stycznia 2009, 17:31

lampa123 napisał(a):Jak ma neostradę lub innego operatora ze zmiennym IP to to nie dużo da.

No właśnie, przed chwilą mi się wydawało, że był zalogowany...
Czy to druga rejestracja czy jakaś moja obsesja na tle jego osoby :lol: :lol: :roll: :?
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 14 stycznia 2009, 20:00

ja popieram jego usunięcie uwazam ze bardzo zaszkodzil forum, a szanse ktore otrzymal wielokrotnie zmarnowal przy czym pozniej nawet poczuł się bezkarny (w jednym watku nawet mi grozil...)
tak wiec mysle ze mozemy dalej kontynuowac nasza pasje oswietleniową bez zbędnych nerwów :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez KaszeL » 14 stycznia 2009, 20:38

Też tak uważam ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Jasin » 15 stycznia 2009, 09:03

Artuled powrócił pod nickiem KOREK.
Wystarczyło, że napisał jednego posta, ale po interpunkcji i treści wiadomości od razu widać że to on.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez cieszyn » 15 stycznia 2009, 10:00

Jasin napisał(a):Artuled powrócił pod nickiem KOREK.
Wystarczyło, że napisał jednego posta, ale po interpunkcji i treści wiadomości od razu widać że to on.


Czy taki post korka:

Re: Dewastacje i zaniedbania
Ładne zdjęcia. .


pozwala przypuszczać, że to na 100 % artuled?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 11:36

Tak, świadczy o tym np. kropka przed i po emotikonie ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 11:58

Tak, to był Artur. Dostałem od niego taką wiadomość.

to ja w innym loginu piszę do ciebie oto abyś mnie już nigdy nie wyrzucali i ja chcę zrealizować to co
obiecałem i przykro mi jest z tego powodu że tak się stało :geek: :cry: .
zamierzam już myśleć inaczej ,
to co dziś się stało to od was od czułem nienawiść !
trafiliście mój bok serca lub psychiki .i jestem w szoku proszę o litości już nie bądźcie tacy nie wiadomo co ja wam wybaczam i przepraszam i jeszcze jedno chcę się logować jako-artuled a nie ktoś.
100%prawdy .
zamierzam pisać na temat i naprawić swoje błędy ,tylko chcę żeby było tak jak 12.października.2008r.czyli 1 kroki .
proszę poważnie się zastanowić ,mnie na tym zależy i z tego powodu jest mi smutno :cry: :cry: .
i będę zwracał uwagę na błędy i zanim wyślę post sprawdzę go .
koniec:. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .


Neon już wyrzucił "korka", niemniej jak uważacie. Powinniśmy dać mu jeszcze jedną szansę? Artur korzysta oczywiście z neostrady. Niemniej bez problemu mogę zablokować całą jego klasę adresową (65k adresów) i wtedy nawet po zmianie IP nie będzie mógł się zalogować ani oglądać forum. Co o tym myślicie?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 12:05

KaszeL napisał(a):Tak, to był Artur. Dostałem od niego taką wiadomość.

to ja w innym loginu piszę do ciebie oto abyś mnie już nigdy nie wyrzucali i ja chcę zrealizować to co
obiecałem i przykro mi jest z tego powodu że tak się stało :geek: :cry: .
zamierzam już myśleć inaczej ,
to co dziś się stało to od was od czułem nienawiść !
trafiliście mój bok serca lub psychiki .i jestem w szoku proszę o litości już nie bądźcie tacy nie wiadomo co ja wam wybaczam i przepraszam i jeszcze jedno chcę się logować jako-artuled a nie ktoś.
100%prawdy .
zamierzam pisać na temat i naprawić swoje błędy ,tylko chcę żeby było tak jak 12.października.2008r.czyli 1 kroki .
proszę poważnie się zastanowić ,mnie na tym zależy i z tego powodu jest mi smutno :cry: :cry: .
i będę zwracał uwagę na błędy i zanim wyślę post sprawdzę go .
koniec:. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .


Neon już wyrzucił "korka", niemniej jak uważacie. Powinniśmy dać mu jeszcze jedną szansę? Artur korzysta oczywiście z neostrady. Niemniej bez problemu mogę zablokować całą jego klasę adresową (65k adresów) i wtedy nawet po zmianie IP nie będzie mógł się zalogować ani oglądać forum. Co o tym myślicie?


mysle ze on juz dostal wystarczającą ilosc szans... nawet niewiem ile ich bylo ale sporo, on sie nie zmieni, przez jakis czas bedzie tylko komentowal posty typu "super foty" bo bedzie sie bal co innego napisac w koncu znowu zaczeła by sie jatka...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 12:08

Trzeba by powołać specjalnego moderatora do poprawiania jego pisowni. A jakby się nic nie dało zrozumieć trzeba by napisać posta od nowa... I kto by miał być takim moderatorem? Jego mama?
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 12:11

rtęciówka napisał(a):Trzeba by powołać specjalnego moderatora do poprawiania jego pisowni. A jakby się nic nie dało zrozumieć trzeba by napisać posta od nowa... I kto by miał być takim moderatorem? Jego mama?

pisownia to poł biedy.. to da sie jakos poprawic gorzej jest z postami ktore są napisane w taki sposob ze obnizaja poziom naszego forum.. typu "czy mozna podlaczyc starter pod 220V bo chcialbym nim sobie poswiecic..."
fakt jak by mial powrócic to ktos bez przerwy musial by kontrolowac jego wypowiedzi.. to by bylo bez sensu
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości