Usunięcie użytkownika: artuled

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Jasin » 15 stycznia 2009, 15:39

Podpisuję się pod słowami CDM-a.
Dyskusja z Doc'iem była przynajmniej merytoryczna, miał on jakieś pojęcie, nie to co artuled, którego lwia część postów ograniczała się do pisania "Ładnie, fajnie" lub pisania kompletnych bzdur oraz obrażania użytkowników z poczuciem bezkarności.
Po przeczytaniu wiadomości, jaką od artuleda dostał KaszeL, jestem w szoku, zupełnie tak jak Arturek. To jest chyba najbardziej niezrozumiały tekst, jaki przeczytałem na tym forum. Niestety, ale chyba nie tylko moim zdaniem dla takich osób nie ma miejsca na tym forum.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 15:57

rtęciówka napisał(a):Jak jest dyslektykiem to nigdy nie będzie pisał poprawnie, same dobre chęci i słownik niestety nie wystarczą...


No nie do końca się z tobą zgadzam. Ja też jestem dyslektykiem, czyżbym też pisał aż tak źle, że nie da się mnie zrozumieć? :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 16:04

Pytanie retoryczne, odpowiedź jasna ;) :)

A może on ma coś innego, dysortografię na przykład? Bo to co tu wypisywał rzeczywiście świadczyło bardziej o skrajnym analfabetyzmie, niż o dysleksji ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Mannerheim » 15 stycznia 2009, 16:13

No cóż... wspomniane błędy (tragiczne!), niedojrzałe i agresywne zachowanie oraz olewanie próśb i uwag przemawiają moim zdaniem za zbanowaniem artuleda.
Mannerheim
 
Posty: 236
Zdjęcia: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, 19:15
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez neon44 » 15 stycznia 2009, 17:18

Artuled pojawił się na forum lighting.pl zgodnie z sugestią Michała. Podrzuciliśmy konkurencji śmerdzące jajko :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Bartek » 15 stycznia 2009, 21:12

przepraszam wszystkich,obiecuję poprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.dajcie mnie szansę?


Patrzcie państwo, w 3 dni się wyleczył z dysleksji, dysortografii i innych chorób pod którymi kryje się analfabetyzm. Choć zapomniał, że zdanie zaczynamy WIELKĄ literą.
Teraz obiecujesz poprawę, a za 2 dni będziesz pisał nieortograficznie i mnożył swe bezsensowne tematy. Jestem na N I E
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 21:14

Bartek napisał(a):
przepraszam wszystkich,obiecuję poprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.dajcie mnie szansę?


Patrzcie państwo, w 3 dni się wyleczył z dysleksji, dysortografii i innych chorób pod którymi kryje się analfabetyzm. Choć zapomniał, że zdanie zaczynamy WIELKĄ literą.
Teraz obiecujesz poprawę, a za 2 dni będziesz pisał nieortograficznie i mnożył swe bezsensowne tematy. Jestem na N I E

te obietnice słyszalem prawie pod kazdym upomnieniem... raz drugi trzeci OK ale za duzo tego było... mysle ze wiekszosc uzytkowników jest na nie, ja również jestem na nie...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez rtęciówka » 15 stycznia 2009, 21:17

Ja też jestem na NIE! Wiadomo co by się działo za jakiś czas ;)

P.S
Patrzcie państwo, w 3 dni się wyleczył z dysleksji, dysortografii i innych chorób pod którymi kryje się analfabetyzm.

Wyleczył się? Jakoś nie widać... Pięć błędów w jednym krótkim zdaniu :lol:
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Bartek » 15 stycznia 2009, 21:26

Wyleczył się? Jakoś nie widać... Pięć błędów w jednym krótkim zdaniu :lol:


5 błędów to i tak sukces. Szkoda tylko, że u mnie w technikum za tyle błędów na dyktandzie na 2 strony A-4 można dostać dzidę, pałę, lufę, innymi słowy ocenę niedostateczną. Ja rozumiem, że on ma dopiero 12 lat, ale w podstawówce dyktando na 1 stronę A-4 się zdarzało, a kryteria te same...
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Usunięcie użytkownika: artuled

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 21:26

Bartek napisał(a):
Wyleczył się? Jakoś nie widać... Pięć błędów w jednym krótkim zdaniu :lol:


5 błędów to i tak sukces. Szkoda tylko, że u mnie w technikum za tyle błędów na dyktandzie na 2 strony A-4 można dostać dzidę, pałę, lufę, innymi słowy ocenę niedostateczną. Ja rozumiem, że on ma dopiero 12 lat, ale w podstawówce dyktando na 1 stronę A-4 się zdarzało, a kryteria te same...

podobno ma 15 lat ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości