Doc Brown raz jeszcze

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Czy Doc powinien wrócić?

Ankieta wygasła 22 stycznia 2009, 16:03

Tak - Jestem za powrotem Doca na forum
16
84%
Nie - Doc powinien zostać zabanowany
3
16%
 
Liczba głosów : 19

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez lampa123 » 15 stycznia 2009, 16:31

Jeżeli nie będzie wyrażał publicznie swojej opinii o niektórych oprawach to jestem na tak.
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Whites86 » 15 stycznia 2009, 16:50

CDM napisał(a):W takim razie powtórzę to, co napisałem w tamtym wątku

Poza tymi wszystkimi sprawami w przeszłości, nigdy nic do Doc'a nie miałem.Uważam,że artuled zasłużył sobie na to, co Doc mu powiedział i to Doc został do tego sprowokowany. takie mam zdanie. Jak dla mnie może tu być.

chcialem dokladnie to samo napisac , jestem na tak
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Paweł » 15 stycznia 2009, 17:30

Daję DocBrownon'owi ostatnią szansę i głosuję na tak... Jak Doc wróci to powinien przywrócić te pousuwane zdjęcia.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez mateusz » 15 stycznia 2009, 17:47

Ja jestem za :)
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5014
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 18:06

Coś mi się przypomniało. Odnośnie przemiany Doc'a. Zerknijcie na jego stronkę: http://szambo-oprawy.ugu.pl/ Szkoda, że ta druga, na której wyśmiewał się z połowy naszych użytkowników została już skasowana.
EDIT: Heh, coś szybko została skasowana. Niemniej już sama nazwa swoje oddaje. Z takim człowiekiem mamy do czynienia.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez CDM » 15 stycznia 2009, 19:38

:arrow: KaszeL, o tej stronce nie wiedzieliśmy, ale to nie zmienia faktu,że każdy ma prawo mieć swoje prywatne zdanie na ten, czy inny temat. Na forum w sumie także, ale w dopuszczalnej formie i w cywilizowany sposób. Jeśli ktoś ma negatywne zdanie o jakimkolwiek rozwiązaniu technicznym, lub o wyrobie, to w regulaminowy sposób ma prawo je wyrazić. Jeśli Doc ponownie będzie z nami, będziemy mu się przyglądać, w razie czego są odpowiednie instrumenty wykonawcze w rękach adminów, choć mam nadzieję,że ich użycie nie będzie potrzebne.
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez KaszeL » 15 stycznia 2009, 19:54

Oczywiście w pełni się z tobą zgadzam. Nie mam zamiaru wpływać na swobodę wyrażania własnej opinii przez kogokolwiek. Niemniej w tym przypadku takie a nie inne podejście do opraw powodowało niezadowolenie wśród innych użytkowników.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez cieszyn » 15 stycznia 2009, 20:02

neon44 napisał(a):Mnie Doc Brown właściwie niczym nie podpadł prócz tego incydentu z Arturledem. Poza tym zainwestował w dwa aparaty, dawał dużo zdjęć, jeśli chodzi o mnie to nic takiego się nie stało co byłoby przeciwskazaniem rejestracji Doca ponmownie na forum


No niełatwa sprawa.
PS. Zacytuję Doc`a:
Chciałem wam powiedzieć, że nie mam nic wspólnego z krisem, kelerisem1, kirisem, oraz innymi, które spamowały na tym forum
mam jakies intuicyjne przekonanie że coś tu jest nie tak, bo jakoś dziwnie szybko po wyrzuceniu DOca pojawił się ten "kiris czy kris" i "nadawał" w stylu Doc-a. Ktoś zrobił Doc-owi na złość? Zostawmy to.


Faktem jest, że Doc po drugiej rejestracji zmienił się bardzo - mam nadzieję, że na serio, że nie udawał ;)

Myślę tak: Doc-a trzyma jeszcze pasja oświetleniowa i on bez tego forum żyć nie może (jego własne pewnie się nie zaktywizowało tak, jak by tego oczekiwał i przykro mi się dowiedzieć, że tam sobie co nieco "poużywał").

Więc więcej będzie radości z jednego nawróconego niż z 10-ciu sprawiedliwych - jestem za tym, że by mu dać kolejną szansę. Oby tylko był prawdziwie nawróconym :roll:

Mam tylko jedno ale:

Że Doc napisze tu na forum (no, nikt go nie zmusi, i może to głupie, co napiszę) że zaprzestanie używać "słów" których admin mógłby zacytować bez liku i będzie sie liczył z banem za takie praktyki, chodzi o wszelkie odmiany syflag, i temu podobnych epitetów. Niestety z tego sie po drugim powrocie nie za bardzo poprawił, a szkoda, boję się, że nawet nie widział (a może nadal nie widzi) w tym żadnego problemu. A takie słóweczka za często używane obniżają poziom forum i sa niesmaczne, że o niezgodności z Regulaminem już tu nie wspomnę.

Reasumując - jestem za powrotem Doc`a
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez Paweł » 15 stycznia 2009, 20:20

KaszeL napisał(a):Coś mi się przypomniało. Odnośnie przemiany Doc'a. Zerknijcie na jego stronkę: http://szambo-oprawy.ugu.pl/ Szkoda, że ta druga, na której wyśmiewał się z połowy naszych użytkowników została już skasowana.
EDIT: Heh, coś szybko została skasowana. Niemniej już sama nazwa swoje oddaje. Z takim człowiekiem mamy do czynienia.


Ech, chyba zmienię zdanie... :roll: Doc ma problemy z nienawiścią do pewnych opraw co jest zupełnie niezrozumiałe bo to tylko oprawy oświetleniowe...

cieszyn napisał(a):Że Doc napisze tu na forum (no, nikt go nie zmusi, i może to głupie, co napiszę) że zaprzestanie używać "słów" których admin mógłby zacytować bez liku i będzie sie liczył z banem za takie praktyki, chodzi o wszelkie odmiany syflag, i temu podobnych epitetów. Niestety z tego sie po drugim powrocie nie za bardzo poprawił, a szkoda, boję się, że nawet nie widział (a może nadal nie widzi) w tym żadnego problemu. A takie słóweczka za często używane obniżają poziom forum i sa niesmaczne, że o niezgodności z Regulaminem już tu nie wspomnę.


Masz rację. Też bym chciał aby skończyły się te nieśmieszne i zaniżające poziom przekręcone nazwy...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doc Brown raz jeszcze

Postprzez cieszyn » 15 stycznia 2009, 20:27

Czy można spytać, jak zdecydowałeś w sprawie Doc-a ? :roll: Za czy Przeciw powrotowi?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości