Sprawa zdjęć na forum

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

W jakiej formie mamy zamieszczać zdjęcia na forum?

Ankieta wygasła 7 lutego 2009, 11:52

Tylko jako miniaturki - to przyspiesza ładowanie stron
18
75%
Tylko jako pełne zdjęcia - to ułatwia oglądanie większej ilości fotek
6
25%
 
Liczba głosów : 24

Re: Sprawa zdjęć na forum

Postprzez cieszyn » 9 lutego 2009, 00:19

Whites86 napisał(a):gdybym mial nadal ten #$%^&* modem na ktorym bym mial transwery w porywach do 3 KB/s niezmienilo by to wcale mojego zdania co do wklejania maxymalnie 10 zdjec
Cieszyn dziekuje za poparcie :)


popieram ponownie, bo to jest zgodne z moim zasadami, których nie zmieniam w zależności od tego, czy działam na forum, czy w pracy, czy w domu - sorry, to tak pokrótce parę słów o sobie.

Dziś się pobawiłem w otwieranie różnych forumowych miniaturek na łączu 7MB i jest to moi drodzy dość często stracony czas w oczekiwaniu na przejście na inny serwer, prawie zawsze są z tym kłopoty, potem oczekiwanie na powrót do lighting . . . jest to wielka niedogodność i takie są fakty. Natomiast w miarę zdrowe zasady w tej dyskutowanej tu materii zapodałem, ale szkoda, że o tym nie dyskutujemy
Ostatnio edytowano 9 lutego 2009, 00:24 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprawa zdjęć na forum

Postprzez KaszeL » 9 lutego 2009, 00:23

Paweł ciężko tak na prawdę zakładać jakie łącza mają użytkownicy forum - natomiast zakładanie, że nikomu to nie przeszkadza przy takiej ilości głosów w ankiecie jest moim zdaniem grubym nadużyciem.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawa zdjęć na forum

Postprzez KaszeL » 9 lutego 2009, 00:24

cieszyn napisał(a):popieram ponownie, bo to jest zgodne z moim zasadami, których nie zmieniam w zależności od tego, czy działam na forum, czy w pracy, czy w domu - sorry, to tak pokrótce parę słów o sobie.


Cieszyn, to że tobie się nie chce otwierać miniaturek wiemy już od dawna. Zrozum, że inni nie chcą wiedzieć pełnych wersji zdjęć. Trzeba to niestety pogodzić.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawa zdjęć na forum

Postprzez Whites86 » 9 lutego 2009, 00:29

KaszeL napisał(a):
cieszyn napisał(a):popieram ponownie, bo to jest zgodne z moim zasadami, których nie zmieniam w zależności od tego, czy działam na forum, czy w pracy, czy w domu - sorry, to tak pokrótce parę słów o sobie.


Cieszyn, to że tobie się nie chce otwierać miniaturek wiemy już od dawna. Zrozum, że inni nie chcą wiedzieć pełnych wersji zdjęć. Trzeba to niestety pogodzić.

tak tylko przeczytaj tez opinie niektorych dlaczego glosowali za miniaturkami
tylko dlatego ze niebylo innej opcji jak np i to i to w odpowiedniej ilosci
uwazam ze zabronienie pokazywania pelnego rozmiaru niebedzie dobrym rozwiazaniem calej sprawy...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Sprawa zdjęć na forum

Postprzez KaszeL » 9 lutego 2009, 00:35

Czekałem na ten argument. Uważam, że w taki sposób nie dojdziemy do porozumienia. Dlatego postanowiłem ogłosić jeszcze jedną ankietę, tym razem ze wszystkimi zaproponowanymi wyborami. To mam nadzieje załatwi sprawę raz a dobrze:

Dyskusję proszę kontynuować w tym temacie: viewtopic.php?f=6&t=1719&start=0
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości