Nowi administratorzy

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Nowi administratorzy

Postprzez KaszeL » 10 lutego 2009, 16:38

Witam wszystkich serdecznie.

Minął tydzień od czasu, jak prawa administratora otrzymali dwaj nowi użytkownicy. rtęciówka i Paweł. Jeśli ktoś ma ochotę zabrać głos w tej sprawie, choćby po to żeby ocenić pracę nowych, to ten temat powstał właśnie po to. Jeśli uważacie, że któraś z decyzji nowego admina okazała się niesłuszna - dajcie znać. Jestem przekonany o tym, że nowi się dopiero przyzwyczajają do swoich obowiązków, dlatego mogli popełnić jakieś błędy. Co więcej, jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony przez nowego admina, lub wręcz uważa że któryś z tych dwóch użytkowników nie powinien być adminem (z jakiegokolwiek powodu) to warto ten temat poruszyć już teraz.

PS. Właśnie zdałem sobie sprawę, że tak na prawdę nie wyjaśniłem dlatego prawa admina dostali Paweł i rtęciówka. Początkowo chciałem, aby prawa admina otrzymała jedna osoba, która później wybierze sobie pomocników. Później doszedłem do wniosku, że jedna osoba to za mało i potrzebujemy minimów dwóch. Moje poszukiwania rozpocząłem wśród najaktywniejszych użytkowników na forum. Zależało mi, żeby taka osoba była w miarę często dostępna, a dodatkowo była możliwie bezkonfliktowa. Trzy osoby spełniały te założenia, był to Cieszyn, Paweł i rtęciówka. W kolejności aktywności. Wszyscy idealnie spełniali moje założenia. Cieszyn jak wiadomo nie przyjął propozycji. W drugiej kolejności był zatem Paweł, który otrzymał poparcie sporej ilości czytelników. Paweł przyjął propozycję, a niejako dopełnieniem stał się rtęciówka. W ten sposób wyłoniłem dwóch nowych administratorów.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowi administratorzy

Postprzez cieszyn » 23 lutego 2009, 01:22

Witam wszystkich, a szczególni nowych adminów i nowych moderatorów!


Chciałem zapytać, czy nowi admini mają jakieś mniej lub bardziej uporządkowane plany działania?

Co chcecie zrobić w pierwszej kolejności? Co Waszym zdaniem jest najpilniejsze? co mniej pilnie? Jak to widzicie na osi czasu, gdzie najmniejszą działką jest miesiąc?

Czy ktoś z Was chce nam przedstawić swoją "filozofię działania" na Forum? lub powiedzieć, czego najbardziej od nas oczekujecie, będąc teraz niejako z drugiej strony stołu?


Jeśli można, chciałbym zaproponować, ażeby admini założyli tzw. Radę Główną, lub może Radę Forum, której zadaniem by było określać rodzaje konkretnych działań do realizacji na np. pół roku w jakimś uzgodnionym zakresie. Mogłaby też ta Rada być takim mini-forum, na którym (bez wiedzy userów) toczylibyście sobie własne dyskusje na tematy zarządzania forum i wiele innych podobnych

Warto by po ustalonym czasie ocenić swoje działania, skorygować je lub uznać za załatwione.
Ważne jest, by co jakiś czas ogłaszać na forum, co udało się Wam zrobić, a co nie, co planujecie, a czego z różnych przyczyn zrobic się nie da.

Piszę to ostatnie zdanie dlatego, że największym błędem wszelkich "przełożonych" jest brak częstego kontaktu z "podwładnymi" ;) ;) ;) chciałbym byc dobrze zrozumiany, tak?

Myślę, że będę wyrazicielem wielu z nas, jeśli powiem, że nam userom bardzo zależy na bliższym kontakcie z Wami, Waszą pracą itd.
Tych zaś, którzy poczuli, że nie wyrażam się w ich imieniu - przepraszam.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowi administratorzy

Postprzez lampawls » 23 lutego 2009, 21:07

Ja się zgłaszam na moderatora.
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowi administratorzy

Postprzez KaszeL » 23 lutego 2009, 21:36

W takim razie trochę nie trafiłeś z działem :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowi administratorzy

Postprzez cieszyn » 23 lutego 2009, 23:57

KaszeL napisał(a):W takim razie trochę nie trafiłeś z działem :)


Sorry - chciałem dobrze :oops: ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowi administratorzy

Postprzez KaszeL » 24 lutego 2009, 00:02

Cieszyn, to nie do Ciebie. To było do lampywls. Pomysł masz oczywiście bardzo słuszny, sam czekam co "Nowi" napiszą.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowi administratorzy

Postprzez cieszyn » 24 lutego 2009, 00:03

KaszeL napisał(a):Cieszyn, to nie do Ciebie. To było do lampywls. Pomysł masz oczywiście bardzo słuszny, sam czekam co "Nowi" napiszą.


Kurcze, a to dałem ciała :oops:

;) ;) ;)


hej nowi - piszcie, piszcie :shock: :mrgreen:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowi administratorzy

Postprzez cieszyn » 26 lutego 2009, 23:39

cieszyn smutny


nowych adminow nie widac


jakis dobry poczatek to byscie mogli miec


nic nie piszecie


cieszyn smutny

PS - może choć wyrzucicie ten mój list do kosza, bo to ewidentny OFF :|
Ostatnio edytowano 27 lutego 2009, 00:05 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowi administratorzy

Postprzez Michal » 27 lutego 2009, 00:01

No ja też myślałem,że tu nastąpi jakaś rewolucja ,a tu nic... ;) Tyle nowych twarzy w zarządzie... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Nowi administratorzy

Postprzez cieszyn » 27 lutego 2009, 00:04

.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości