Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie DO zdjęć

Postprzez cieszyn » 28 lutego 2009, 01:40

Po raz kolejny prosze, abyś skończył polemikę ze mną w tej sprawie. Skupiałem się na merytoryce, ale argumenty logiczne nie trafiają, co mnie bardzo zniechęca do dalszego działania na tym Forum. Jeśli wg Ciebie czujesz się urażony - przepraszam.
Kończmy tę dyskusję między nami - proszę po raz kolejny, a jeśli Ci się ta prośba znowu nie spodoba - zawsze możesz mnie ukarać naganą, banem, czy czym tam chcesz za uporczywą prośbę o zakończenie ze mną tej dyskusji.

Sprawę uważam za zamkniętą.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez KaszeL » 28 lutego 2009, 09:44

Skoro sprawę uważasz za zamkniętą, to oczekuję że będziesz się stosował do nowych wytycznych.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie DO zdjęć

Postprzez cieszyn » 1 marca 2009, 22:20

cieszyn napisał(a):Po raz kolejny prosze, abyś skończył polemikę ze mną w tej sprawie. Skupiałem się na merytoryce, ale argumenty logiczne nie trafiają, co mnie bardzo zniechęca do dalszego działania na tym Forum. Jeśli wg Ciebie czujesz się urażony - przepraszam.
Kończmy tę dyskusję między nami - proszę po raz kolejny, a jeśli Ci się ta prośba znowu nie spodoba - zawsze możesz mnie ukarać naganą, banem, czy czym tam chcesz za uporczywą prośbę o zakończenie ze mną tej dyskusji.

Sprawę uważam za zamkniętą.
małe uzupełnienie: zamkniętą uważam rozmowę z KaszeL-em w tej sprawie, sorry, jeśli się nieprecyzyjnie wyraziłem.
Sprawa zaś nowych uregulowań co do zdjęć określona po nowemu w Regulaminie wg mnie nie jest zamknięta, bo nie jest dobrze uregulowana. Cieszy i to, że w tym zdaniu nie jestem odosobniony.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez KaszeL » 1 marca 2009, 23:32

Cieszyn, szczerze mówiąc mało mnie interesuje to, czy chcesz z kimś rozmawiać na ten temat czy nie. Nowe postanowienia zostały wprowadzone w życie, obowiązują i będę je egzekwował czy Ci się to podoba czy nie.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez Michal » 1 marca 2009, 23:45

Popieram Cieszyna,jeżeli chodzi o kwestię zdjęć. Bardzo nie lubie miniaturek,strona może szybciej się ładuje,ale otwarcie samego zdjęcia trwa bardzo długo,dlatego poprostu ich nie otwieram.Jeżeli chodzi o ograniczenie ilosci zdjęć to powinien znależć się także zapis jak wspomniał wcześciej Cieszyn dotyczący zamieszczania dozwolonej ilości miniaturek,a także innych zdjęć ,np.o rozmiarze 500px.Dziwi mnie również brak opinii innych adminów ,np.Neona,który z tego co wiem również nie lubi miniaturek... ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez KaszeL » 2 marca 2009, 00:13

Michał: W czym się zgadzasz z Cieszynem? Przypominam, że dyskusja toczy się w sprawie postulatu Cieszyna, aby regulaminowo ograniczyć liczbę miniaturek do 10. Co moim zdaniem jest zupełnie bez sensu - wytłumaczyłem dlaczego kilka postów wyżej.

Szanuję zdanie każdego, w końcu każdy z nas ma jakieś tam preferencje przeglądania sieci. Cieszyn publicznie bardzo lubi wyrażać swoje niezadowolenie, na dodatek personalnie przypisując mi wszystkie "złe" decyzje. Niemniej w tym przypadku to użytkownicy forum w głosowaniu zdecydowali w jaki sposób zdjęcia będą publikowane, a następnie rada administratorów ustaliła w jaki sposób zapisać w regulaminie owe wytyczne. Cieszyn pisał wcześniej, że zdjęć w postaci miniaturek przeglądać mu się nie chce, dlatego teraz tak głośno krzyczy. Otóż wygląda na to, że będzie musiało mu się zachcieć. Niestety w gusta wszystkich nie da się trafić, to jest po prostu nie możliwe.

Osobiście uważam, że mieliśmy już dość czasu na dyskusję w tej sprawie zdjęć na forum. Niemniej dla porządku przypomnę jak wyglądał ten harmonogram:

31 Styczeń - Pierwsza ankieta, po której nastąpiła niemal tygodniowa dyskusja. Cieszyn od początku jest na nie.
9 Lutego - Druga ankieta, tym razem bez dyskusji. Widać wszystko od początku było jasne, co ciekawe Cieszyn się nie wypowiada.
- Cieszyn zgłaszał mi swoje obiekcje prywatnie, namawiałem go do otwartej dyskusji, ale nie zdecydował się na nią.
16 Lutego - Ogłoszenie wyników drugiej ankiety - co znowu przeszło totalnie bez echa. I tym razem Cieszyn przemilczał sprawę.
- po zamknięciu ankiety porozmawialiśmy sobie na ten temat z adminami.
27 Lutego - informacja o tym, jakie zmiany w regulaminie zostaną wprowadzone. Tutaj obudził się nagle Cieszyn.
1 Marca - w życie wchodzi nowy regulamin i powstaje wielki problem, ponieważ ostatecznie trzeba się dostosować.

Mieliśmy miesiąc na to, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Do tej pory nikt, ani razu w żadnym temacie nie zgłosił problemu z miniaturkami. Dopiero teraz, nagle po miesiącu obudził się Cieszyn. Dlaczego zwlekał z tym do tego czasu? Nie mam pojęcia. Zupełnie inna sprawa to fakt, czy na naszym forum pojawił się jakikolwiek post, w którym wg Was liczba miniaturek została przekroczona? Ja osobiście nie przypominam sobie takiej sytuacji no ale może mi wskażecie? Michał, nie wiem czy zauważyłeś ale do tej pory nikt po za Cieszynem nie zgłaszał problemu ze zbyt dużą ilością miniaturek. Nikt! Co więcej, nawet Cieszyn wcześniej nie zgłaszał tego problemu! Skąd ta nagła zmiana? Cieszyn od początku do całej sprawy był nastawiony negatywnie, dlatego jego postawa teraz mnie zupełnie nie dziwi.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez cieszyn » 2 marca 2009, 01:10

No i tak powoli miarka się przebiera.

Nie dość, że Kaszel obraża mnie swoim ostatnim despotycznym i lekko dziecinnie brzmiącym postem:
KaszeL napisał(a):Cieszyn, szczerze mówiąc mało mnie interesuje to, czy chcesz z kimś rozmawiać na ten temat czy nie. Nowe postanowienia zostały wprowadzone w życie, obowiązują i będę je egzekwował czy Ci się to podoba czy nie.
Czyli NIE, bo NIE. Kropka. To prawdziwa twarz tej osoby, szkoda, że się aż tak odsłonił. Czuję się jak dzieciak, zbesztany w przedszkolu przez wychowawcę :lol:
Dzięki za szczerość.


To jeszcze teraz pisze, że:
Cieszyn od początku do całej sprawy był nastawiony negatywnie



Otóż do sprawy nie byłem nastawiony negatywnie, tylko zatroskany, o czym świadczą moje wypowiedzi. Jakoś trudno niektórym dostrzec moją troskę o dobrą kondycję tego forum, w tym też jego zapisów w Regulaminie. To KaszeL był i nadal jest nastawiony negatywnie nie tylko do mojej osoby, ale także do zrozumienia logicznych argumentów oraz do uwzględniania racji innych i właściwego wyważenia przeciwstawnych opcji.



Nie zgadzałem sie tylko z bezsensowymi zapisami w głosowaniu, które za 1-szym i 2-gim razem dopuszczały zupełnie idiotyczny i nielogiczny wybór: "albo duże, albo małe zdjęcia" I był czas, gdy Główny Admin mógł z tych bezsensownych zapisów się wycofać z honorem - ale NIE, bo NIE.
Bezsensem jest też nierówne potraktowanie w Regulaminie obu rozmiarów fotek, o czym wspomniał Michal - dzięki za rozsądny głos.

Dodam więc, że wystarczy mi jeszcze kilka takich "popisowych wypowiedzi" Kaszela - i już mnie tu nie będzie. Nie zamierzam wracać, tak jak Doc.

Nie posunę się też do tego, żeby opublikować moją prywatną korespondencję z Kaszelem w tej sprawie, choć zobaczylibyście wtedy prawdziwą twarz naszego Tomasza.
Wszyscy, którzy choć trochę mnie polubili, niech podziękują użytkownikowi o nazwie KaszeL (będącego tu na prawach administratora) za moje odejście, jeśli oczywiście do tego dojdzie.

Doprawdy, nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką ilością złej woli skierowanej do mnie, człowieka szczerze, całym sercem i do bólu zaangażowanego w to forum. Szkoda, że dotyczy to Głównego Admina, od którego powinniśmy lub możemy oczekiwać bardziej wyważonej - dającej innym dobry przykład - postawy.

Sam nie wiem, czy jest sens, abym czytał dalsze wypowiedzi w tym temacie . . . :|
Nietrudno zgadnąć, w jakim duchu się tu zjawi odpowiedź
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez KaszeL » 2 marca 2009, 02:23

Przypominam, że to Ty kilka postów wyżej zarzekałeś się, że nie będziesz ze mną dalej dyskutował ;) Co jak co, ale szybciutko zmieniłeś zdanie ;)

Żeby nie ciągnąć tej jałowej i niczego nie wnoszącej dyskusji, chciałbym przedstawić pewne oświadczenie:

Od dziś szczerze postaram się nie wdawać z Tobą w żadne jałowe dyskusje - innymi słowy spory. Jeśli zechcesz uzyskać ode mnie jakąś odpowiedź, proszę abyś wymienił mnie w pytaniu z ksywki. W każdym innym wypadku nie będę reagował na Twoje zaczepki. Jeśli otwarcie zapytasz mnie o zdanie, będziemy rozmawiać tylko i wyłącznie na temat. Jeśli zobaczę ze próbujesz mnie atakować lub odbiegać od tematu będę kończył dyskusję - oczywiście za każdym razem Cie o tym jasno i wyraźnie poinformuję. Taka metoda w żargonie administratorkim ma nawet swoją nazwę. Po prostu nie będę karmił "Trolla"

PS. Staszku, nie czuj się proszę do czegokolwiek przymuszany. Jeśli Twoja nienawiść do mnie przerosła już Twoją pasję do oświetlenia, zawsze możesz zmienić hobby. Nic na siłę, szkoda Twoich nerwów :)
PS2. Cieszyn zwalniam Cie z tajemnicy korespondencji, pokaż moją prawdziwą twarz wszystkim zainteresowanym! To na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji o tym, czy zrezygnować przeze mnie z forum czy nie.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez neon44 » 3 marca 2009, 12:18

Panowie jeśli miniaturki ograniczymy do 10 sztuk to przy wielkości naszych reportarzy nigdy nie zamieścimy wszystkich zdjęć w temacie a co będzie jeśli tego nikt nie skomentuje. Ja na przykład dzięki miniaturkom wiem czy chcę oglądać dane zdjęcie czy nie bo czasami oprawa jest w mniejszym zbliżeniu więc takie zdjęcie mnie mniej interesuje

Zatem Drogi Staszku czemu tego postulatu nie zgłaszałeś przy okazji ankiety kiedy był czas po temu.

Moi drodzy miniaturki są niezbędne z uwagi na szybkość działania forum.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Uaktualnienie regulaminu, postanowienia odnośnie zdjęć

Postprzez Paweł » 4 marca 2009, 23:27

Aby regulamin nie budził niejasności Grono Administratorów podjęło decyzję o wprowadzeniu następującego punktu:

5.4.8 - Przy zamieszaniu zdjęć jako miniaturki, należy ograniczyć ich liczbę do 100


Mamy nadzieję że limit 10-krotnej ilości miniaturek w stosunku do zdjęć w pełnym rozmiarze zostanie pozytywnie przyjęty przez Użytkowników.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości