Lista serwerów hostingowych zdjęć

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez KaszeL » 17 marca 2009, 01:49

Odwaliłeś kawał dobrej roboty Neon, każdemu z nas przyda się ta lista :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez DocBrown » 30 marca 2009, 10:59

Ja mam takie pytanie, czy Photobucket ma jakiś zewnętrzny uploader w stylu Fotosik managera albo VPX uploadera ?
DocBrown
 

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez cieszyn » 31 marca 2009, 13:10

DocBrown napisał(a):Ja mam takie pytanie, czy Photobucket ma jakiś zewnętrzny uploader w stylu Fotosik managera albo VPX uploadera ?


no jasne, że ma:
Tu w żółtym kółku jest to narzędzie

Obrazek


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



A tu jego interface, który się pojawia po kliknięciu w element w żółtym kółku
Obrazek


Póki co bardzo mi się to narzędzie podoba, choć jest trochę mało intuicyjne, i trzeba czasem pomyśleć, jak otworzyć taki czy inny ekran z potrzebnymi opcjami
Wygląda mi też na to, że w trakcie uploadu, nie można tworzyć na ich serwerze katalogu docelowego - trzeba go przedtem samemu tam stworzyć, co jest dośc proste.

Ale najlepsze jest to, że:

- pozwala na zaciąganie dużej ilości fotek, mnie pobral 27, a ile wogóle może, nie sprawdzałem
- można też - i to bije fotosika - zaznaczyć wszystkie fotki w danym katalogu na serwerze Photobucket i jednym ruchem zrobić z nich linki na różne formaty, co więcej, można ustawić, jaki format ma robić domyślnie.

No i najlepsze na koniec - jak już sie utworzą linki do całej gruoy zdjęć, to wystarczy tylko na te linki kliknąć, a wszystkie wskakują do Schowka Windows - czyli kopiowanie automatyczne.
Teraz tylko robisz Wklej na forum i pojawiają się gotowe linki do zdjęć. To sama radość, tak to powinien robić Fotosik


Ktoś zna podobne lub lepsze rozwiązanie ? (lista neona jest bbbbbbbbbb. długa, więc nie ma czasu na sprawdzenie każdego adresu. Niech każdy coś z tej listy sprawdzi i tu się podzieli uwagami, tak jak ja to zrobiłem :P )
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez DocBrown » 31 marca 2009, 19:43

Nie o to mi chodziło :?
Mi chodzi o program, który działa poza przeglądarką, bo niestety strona photobucket jest naładowana różnymi śmiaciami typu java itp, że okrutnie zamula mi sie komp :evil:
DocBrown
 

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez Edziu » 5 października 2009, 16:52

Dziś chciałem wrzucić trochę fot na forum a tu patrzę fotosik wprowadza kolejne ograniczenia, a mianowicie ograniczył ilość zdjęć dla konta bez abonamentu tylko do 100, :( , Wychdzi na to że zmuszają do wykupienia abonamentu :x , trzeba znowuszukać jakiejś alternatywy. jeszcze mnie zastanawia to czy oni nie poblokowali pozostałych zdjęć, pozostawiająć np. 100 ostatnich :?: bo wtedy to by było totalne przegięcie
Chyba najlepszą alternatywą byłby inageshack, może coś innego :?: co o tym uważacie :?: :roll:
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez Utilizer » 5 października 2009, 17:23

Ja polecam imagehost.org
Ale czemu nie zamieszczasz zdjęć w forumowej galerii, moim zdaniem bardzo dobra
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez Edziu » 5 października 2009, 17:26

Nie próbowałem do tej pory, fajnie że mi przypomniałeś o tym :) zaraz tam zobaczę
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez DocBrown » 5 października 2009, 17:29

Imageshacka odradzam, straszny zmulacz :?
Polecam vpx.pl, rzadko zdarzają się awarie i działa dosyć szybko.
DocBrown
 

Re: Lista serwerów hostingowych zdjęć

Postprzez Paweł » 5 października 2009, 18:34

Polecam http://www.fmix.pl - bez limitów i bez awarii. Od niedawna pojawiła się możliwość wklejania linków na forum w zdefiniowanych pełnych rozmiarach :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości