forum lighting.pl

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: forum lighting.pl

Postprzez neon44 » 3 listopada 2009, 23:22

DocBrown napisał(a):Wybacz, troche mnie poniosło. Teraz po prostu nie daje powodów by ktoś złe słowo na mnie mógł napisać.


Doc Ty już jesteś rozsądnym dorosłym mężczyzną. Ustatkowałeś się, poznałeś Karolinę, szukasz pracy. Wątpie, by ktoś podejrzewał cię o cokolwiek złego. Wiadomo każdy kiedyś jest młody i niedojrzały, ale to z wiekiem mija :)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: forum lighting.pl

Postprzez cieszyn » 3 listopada 2009, 23:35

Zgadzam sie z neonem.

Mam w tym dorastaniu Doca malutki udział, kiedy był czas, że Doc był na cenzurowanym, ja go nie przekreśliłem, cały czas wierzyłem w niego, że może byc lepszy i będzie lepszy, wspierałem go tez trochę w tym dorastaniu, w końcu mam syna niemal w jego wieku.

Cieszy mnie, że dziś Doc jest już niemal dojrzały - wybaczmy mu zatem, jak go coś czasem poniesie, to na pewno dzieje się niezamierzenie, to jest byc może jakies tam podzwonne kłopotów, które kiedys przeżywał. Życie nie jest takie proste, jakby się wydawało. 8-)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: forum lighting.pl

Postprzez DocBrown » 4 listopada 2009, 09:29

Ostatnio mam ciężką sytuacje, nie piszę jaką, ale bardzo ciężką i nieciekawą, dlatego mało udzielam się na forum i wczoraj ciut mnie poniosło, raz jeszcze przepraszam.
DocBrown
 

Re: forum lighting.pl

Postprzez Edziu » 4 listopada 2009, 22:27

Ostatnio mam ciężką sytuacje, nie piszę jaką, ale bardzo ciężką i nieciekawą, dlatego mało udzielam się na forum i wczoraj ciut mnie poniosło, raz jeszcze przepraszam.

Domyslam się jaki masz problem, w swoim czasie podobnie miałem, wiem ze nie jest łatwo, nawet trudno mi Coś doradzić ale grunt się nie poddawać, bo napewno się polepszy
;)
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: forum lighting.pl

Postprzez Nopton » 5 listopada 2009, 08:58

Utilizer napisał(a):Nie tyle hakerów, co jakiś koleś z rosji wysłał tak zwanego "spambota" który zaspamował forum jakimś g....m

Aby to naprawić admin powinien usunąć te posty. Spambot to taki program który masowo wysyła wiadomości na forach

Rzeczywiście, ostatnio jak ja chciałem tam sobie poczytać wątki, to nie mogłem się tam w dostać, w zamian wyskakiwało mi okno z jakimś komunikatem :roll: .
Tak się składa że chciałem się tam zarejestrować, lecz widzę że wasze "negatywne wrażenie" i stosunek do tamtego forum nie miną :roll: ,
a przy okazji chciałem się z kontaktować z administratorem forum" Lighting.pl " w celu zakomunikowania problemu o niedziałającym linku ,
( link do starego forum przynajmniej mi nie działał jak należy).
Być może by zrozumiał wreśće co tam tak naprawdę się takiego stało że forum musiało upaść :!:
Nopton
 
Posty: 127
Dołączył(a): 19 kwietnia 2009, 08:36
Lokalizacja: Kartuzy

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości