Usuwanie nieaktywnych

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Usuwanie nieaktywnych

Postprzez Whites86 » 31 lipca 2010, 20:54

OZPR napisał(a):Niewiem może sie mylę,ale to forum jest krytycznie nieprzejrzyste i nieczytelne :evil: Zróbcie coś z tym :idea:

co dokladnie masz na mysli ?
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Usuwanie nieaktywnych

Postprzez amisiek » 31 lipca 2010, 22:20

Poprosimy o konkrety odnośnie do słabej czytelności forum, najlepiej w osobnym wątku. Uprzedzam pytania - rozpoczęliśmy bardzo gruntowne porządki, co pewnie niektórzy z Was zauważyli.
Chcemy uprzątnąć stajnię Augiasza w wielu wątkach, w wielu działach.
Chcemy zrobić, by niektóre z tych działów były prawdziwą skarbnicą uporządkowanej wiedzy dla początkujących i zaawansowanych.
Wymaga to od nas wiele pracy, ale wierzcie nam - damy radę.
Wszelkie sensowne wnioski są nam bardzo potrzebne, ale uprzejmie proszę o takie wnioski poza tym wątkiem.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Usuwanie nieaktywnych

Postprzez Jorgus » 7 maja 2011, 04:55

No ja bym był za usuwaniem osób,które mają 0 postów.Tych niegdyś aktywnych to bym zostawił,nie "na pamiątkę''tylko kto wie,może zaczną się odnowa udzielać na forum... .Za niedługo to forum może zostać "zasypane"użytkownikami,którzy mają na liczniku 0 postów,a ich ostatnie logowanie się było tuż po zarejestrowaniu... .Choć z drugiej strony...każdego szkoda .


PS.Kaszel,jak tam idzie robota z tym chatem :?: są jakieś postępy :?:
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: Usuwanie nieaktywnych

Postprzez Whites86 » 7 maja 2011, 10:51

Jorgus napisał(a):No ja bym był za usuwaniem osób,które mają 0 postów.Tych niegdyś aktywnych to bym zostawił,nie "na pamiątkę''tylko kto wie,może zaczną się odnowa udzielać na forum... .Za niedługo to forum może zostać "zasypane"użytkownikami,którzy mają na liczniku 0 postów,a ich ostatnie logowanie się było tuż po zarejestrowaniu... .Choć z drugiej strony...każdego szkoda .


PS.Kaszel,jak tam idzie robota z tym chatem :?: są jakieś postępy :?:

wszystkich z zerem usuwac nie mozemy ;) sa tacy ktorzy zarejestrowali się poto by tylko czytac nasze forum, niema przeciez obowiązku udzielania sie ;)
owszem jestem za tym by usuwac konta ktore sa nieaktywne grubo od ponad roku niestety nie posiadam takiej mocy ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 7 maja 2011, 13:28

OUKS340 napisał(a):
OBp napisał(a):Ja zostawił bym tych, którzy byli kiedyś aktywni a teraz nie są, byc może jeszcze wrócą :roll:


Też tak uważam, różne są sytuacje w życiu :!: Muszą być jakieś przyczyny dla których niektórzy przestali się udzielać. Oby to nie było to najgorsze :|[/quote

Też jestem za tym, żeby pochopnie nie usuwać kont, aktywność na forum nie jest obowiązkowa, są różne przyczyny jej braku, póki nam w jakiś sposób np techniczny te nieaktywne konta nie przeszkadzają to ja bym ich nie ruszał. Jeśli już, to może niech administracja wyśle im na ich PW oraz maile prywatne (te może czytają częściej :roll: ) takie zapytanie, czy będą jeszcze korzystać ze swoich kont, czy nie i uprzedzić, że jak nie, to będą konta usuwane. Tak bym zaproponował: wg zasady - "nic o nas bez nas"
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usuwanie nieaktywnych

Postprzez Whites86 » 7 maja 2011, 13:54

ale jest tez cala masa kont ktore sie zarejestrowaly i do dni dzisiejszego od paru lat niezalogowaly sie nawet 1 raz, takich mozna usunac bez zadnego problemu, po takim czasie pewnie nawet nicka ani hasla niepamietaja, ich powrót na forum z pewnoscią nie nastąpi
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości