Porządki i archiwum

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Porządki i archiwum

Postprzez amisiek » 5 sierpnia 2010, 14:58

Witajcie,
jak widzicie na forum trwają okresowe porządki i część wątków ze skończonymi dyskusjami trafia do archiwum. Niekiedy jednak występuje potrzeba przywołania takiego wątku, by móc kontynuować dyskusję.
Aby było prościej i nie następowało dublowanie wątków, proszę uprzejmie wpisywać tutaj, w odpowiedziach do tego postu linki lub informacje o wątku, który się chce kontynuować. Wtedy mod lub admin przywoła właściwy wątek z archiwum do dalszej dyskusji.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Porządki i archiwum

Postprzez Jorgus » 21 stycznia 2011, 13:23

Amiśku,Ty to jak zwykle masz fajne pomysły,jak usprawnić forum.
Odnośnie porządku....
Chciał bym,by ktoś zajął się tymi "zbędnymi"tematami z działu wasze kolekcje opraw.
Chodzi mi tutaj o tematy osób,które założyły temat "moja kolekcja"a mimo wszystko robią osobne tematy dla każdej swojej oprawy.
Osobiście wydaje mi się,że jeśli ktoś założył temat "moja kolekcja"to robienie osobnego tematu dla każdej swojej oprawy jest-jak dla mnie-zbędne.Przecież wszystkie swoje zdobycze można pokazać w jednym temacie,np:tak,jak zrobił to Michał.

Chciał bym też poruszyć osoby,które zakładają tematy typu "moja oprawa".Na forum jest troszkę takich tematów,i było by lepiej,gdy by połączyć te tematy w jeden konkretny.

Z lekka poruszę tutaj emeryta Doc'a.
On ma osobny temat dla każdej swojej oprawy.Problem w tym,że w tym samym dziale ma jeszcze tematy "moja kolekcja" oraz "Moje muzeum opraw oświetleniowych i elektrotechniki" .

Czy nie wydaje się wam,że taki "porządek"by się przydał :?:
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: Porządki i archiwum

Postprzez qba » 21 stycznia 2011, 18:20

Jest też sporo tematów dotyczących oświetlenia w niewielkich wsiach, w których niekiedy jest tylko jedna odpowiedź. Może byłoby dobrze połączyć te tematy zgodnie z regionami, w jakich owe wsie występują?
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8341
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: Porządki i archiwum

Postprzez amisiek » 21 stycznia 2011, 18:22

Spróbujemy czy tematy się nie porozjeżdżają, bo komasowanie może mieć wpływ na odpowiedzi.
:arrow: Jorgus :arrow: qba - Spróbuję coś z tym zrobić, zastanowię się jak to połączyć.

Edit:
Bardzo ciężko to połączyć, udało się tylko dwa wątki, bo inaczej robi się bałagan w wątku docelowym. Ale wprowadziłem porządek i regułę - nazwę właściciela kolekcji w moich kolekcjach opraw wpisujemy w nawiasach kwadratowych na przykład [Amisiek] Lival Mini... - wszystkie tematy zostały juz pouzupełniane.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości