WIELKIE PORZĄDKI - akcja 3Z: zobaczyłeś-zgłoś-zadziałamy

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

WIELKIE PORZĄDKI - akcja 3Z: zobaczyłeś-zgłoś-zadziałamy

Postprzez amisiek » 11 grudnia 2010, 23:27

Witajcie Drodzy Forumowicze!
Rozpoczynamy wielką akcję przedświątecznego sprzątania Naszego Forum. Z tej okazji zwracam się do Was wszystkich z odezwą 3Z:
Zobaczyłeś (aś) - Zgłoś - Zadziałamy.
Jeśli napotykasz na post, może być to nawet stary wpis, który według Ciebie jest bezsensowny, nie przynosi wartości dla Naszego Forum, albo w inny sposób jest niegodny tego, by nadal tam być, proszę Cię - zgłoś ten post do moderacji za pomocą przycisku z wykrzyknikiem. Jest to wielka pomoc dla Adminów i Modów. Jak widzicie, postanowiłem uporządkować wiele spraw związanych z działaniem Naszego Forum, uważam, że Forum to może być jeszcze lepsze. Chcę, byśmy razem pozbyli się śmieci, które nie są już nam potrzebne. Miejsce śmieci jest w koszu.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: WIELKIE PORZĄDKI - akcja 3Z: zobaczyłeś-zgłoś-zadziałamy

Postprzez rtęciówka » 11 grudnia 2010, 23:49

Zostało jeszcze wiele postów artuleda których nie zdążyłem uprzątnąć (zrobiłem taką jakby listę jak je przenosiłem do Kosza, szkoda że już dawno przepadła...), jakby ktoś przeglądał stare wątki i na coś takiego trafił niech koniecznie wciśnie wykrzyknik, a moderatorzy czy admini niech przeniosą to do wątku w Koszu jaki specjalnie na to został niegdyś przeze mnie utworzony. Ale nie pali się, wiadomo że to jest ale nawet ciężko na to trafić więc najlepszym rozwiązaniem będzie wciskanie wykrzyknika gdy na takie "perełki" natrafimy ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: WIELKIE PORZĄDKI - akcja 3Z: zobaczyłeś-zgłoś-zadziałamy

Postprzez amisiek » 12 grudnia 2010, 09:19

Mamy już pierwsze zgłoszenia, bardzo dziękuję, czekam na dalsze, jeszcze trochę takich śmieci niestety jest.
Mechanizm ten można też wykorzystać do wydzielania totalnych offtopów - jeśli chcesz, by dana dyskusja została wyłączona z wątku i wydzielona gdzie bądź lub przeniesiona, zgłoś posty i opisz sprawę w komentarzu. Zadziałamy. Posty możemy przenosić przecież nie tylko do kosza, ale także do innych wątków. Zachęcam Was do działania :D
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: WIELKIE PORZĄDKI - akcja 3Z: zobaczyłeś-zgłoś-zadziałamy

Postprzez cieszyn » 12 grudnia 2010, 23:25

Cel akcji szczytny i godny pochwały

Chciałbym tylko dodać, że tu na forum, od lat utrwaliła się taka niepisana tradycja, że (w przeciwieństwie np. do elektrody.pl) admini nie usuwają automatem "wszystkiego" co wprost nie jest związane z tematem. O co chodzi ...

Mamy zwyczaj, że w odpowiedziach zawieramy czasem taki luźny komentarz, który nie zawsze jest dokładnie "w temacie", w zasadzie można by go uznać z OT, ale . . . . . zostawiamy, bo pasuje do kontekstu, bo rozwija, ubarwia nasze dyskusje, czyni je ludzkie, a nie suche beznamiętne wymienianie parametrów rzeczy, o których dyskutujemy, bo tworzy wreszcie fajny klimat forum.
Mam kłopot, żeby dokładnie opisać o co mi chodzi, to dość ulotna sprawa, które wyrazy i zdania są dobrym ubarwieniem, klimatem dyskusji, a które już tylko przeszkadzają i są typowym OT. Nie wiem, czy jestem dobrze zrozumiany ... Ci, co tu dłużej działają, chyba wiedzą, co chcę powiedzieć?


Z tego powodu proszę wszystkich, aby nie zgłaszali do moderacji bez namysłu każdego postu, w którym jakiś wyraz lub zdanie nie pasuje jakby do całości wypowiedzi, możemy w ten sposób zniszczyć ową ulotną i trudną do zdefiniowania wesołą atmosferę wielu naszych dyskusji, a tego ani sobie ani forum nie życzę ;)
Adminów zaś proszę, aby nie "psuli" tego delikatnego jakby i nieformalnego zarazem klimatu forum dbając jednocześnie o to, aby nie tworzył się nam tu niepotrzebny śmietnik, którego miejsce jest w Koszu
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron