Utworzono Kącik Pasjonatów

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Utworzono Kącik Pasjonatów

Postprzez FOX » 6 sierpnia 2011, 22:43

Ok też coś wrzucę do tematu.
Moim zdaniem wspomniane dwa wątki nie koniecznie muszą zachęcać nowych do zakładania kont i udzielania . Sam spotkałem się z lekko drwiącym komentarzami jak wysłałem link forum by zachęcić nowe osoby . Z punktu widzenia forumowiczów, stałych bywalców są to tematy neutralne ale pamiętajmy że nie koniecznie takie muszą być dla nowych rejestrujących. Nikt przecież nie rejestruje się tylko po to by rozmawiać o swoich snach czy dla kącika poetyckiego a bardziej by porozmawiać na temat oświetlenia, zastosowania, jakości, źródłach, kolekcjach. Nie można w ten sposób wprowadzać podziału- pasjonaci czyli osoby które interesują się starymi oprawami oraz ludzie którym śnią się oprawy a ludzie zajmujący się zawodowo czyli zwolennicy nowych opraw i wiedzy technicznej. Uważam że nawet bez udzielania się na tych wątkach ktoś może być pasjonatem tak samo ktoś kto częściej udziela się w tematach nowego oświetlenia. Nie ma sensu podziału forum na dwa i uważam że funkcja jakie obecne ma pełnić jest wszystkim znana. Jest to forum dla ludzi którzy interesują się techniką oświetleniową ale i również dla kogoś kto tylko chce zasięgnąć porady na dany temat. Dla kolekcjonerów oraz dla ludzi którzy podchodzą do tego tematu czysto zawodowo.
Nie ma tutaj nigdzie niesprawiedliwości ze str administracji czy sztywnych zasad. Nikt bez ostrzeżenia nie jest usuwany i tak patrząc na fora o tematyce elektrotechnicznej tutaj jest naprawdę miło. Został poruszony temat przedstawiania każdej zmiany ogółowi i pytanie się każdego o zgodę. Myślę że administracja przede wszystkim powinna podejmować takie decyzję, tak jest na każdym forum i tutaj temat został rozwiązany bezproblemowo- tematy mają swój dział.

Na koniec dodam że to co napisałem nie ma na celu wywołania kolejnego konfliktu a ludzie nie przesadzajmy.
Avatar użytkownika
FOX
 
Posty: 1357
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 lipca 2007, 12:07

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości