Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez cieszyn » 4 grudnia 2011, 22:08

Ja bym jeszcze dodał do swoich propozycji:

6)
Taki przycisk [Skocz do] umieszczony na dole ekranu, ale tylko w wątkach, nie na stronie głównej - chodzi o możliwość szybkiego przejścia do wybranego, innego niż bieżący tematu na Forum:
Ma on Menu rozwijalne, w którym po kliknięciu na przycisk po prawej stronie (see below attached photo ;) ) widać by było listę wątków forum (do ustalenia, na jakim poziomie zagłębienia)

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez Jorgus » 6 grudnia 2011, 17:53

ja był bym za zrobieniem funkcji,która umożliwiła by wysyłanie filmików na forum.Owszem,wiem o YT,jednak oni z jakiegoś powodu kasują filmy :? przynajmniej mi już kilka znikło... :(

oczywiście jest też priorytet,czyli schoutbox :)
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez Whites86 » 6 grudnia 2011, 17:59

Jorgus napisał(a):ja był bym za zrobieniem funkcji,która umożliwiła by wysyłanie filmików na forum.Owszem,wiem o YT,jednak oni z jakiegoś powodu kasują filmy :? przynajmniej mi już kilka znikło... :(

oczywiście jest też priorytet,czyli schoutbox :)

bo ladujesz w nie sciezke dzwiekowa z jakis piosenek lamiac przy tym zasady youtube i prawa autorskie ;) to ci usuwaja :) ja mam 150 filmow ani jeden mi niezginał
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez Jorgus » 6 grudnia 2011, 18:16

Whites86 napisał(a):
Jorgus napisał(a):ja był bym za zrobieniem funkcji,która umożliwiła by wysyłanie filmików na forum.Owszem,wiem o YT,jednak oni z jakiegoś powodu kasują filmy :? przynajmniej mi już kilka znikło... :(

oczywiście jest też priorytet,czyli schoutbox :)

bo ladujesz w nie sciezke dzwiekowa z jakis piosenek lamiac przy tym zasady youtube i prawa autorskie ;) to ci usuwaja :) ja mam 150 filmow ani jeden mi niezginał

kłopot w tym,że -tak szczerze-to YT usunął mi ok16 filmików które zrobiłem na zamkniętym szybie wentylacyjnym,na filmiki "nie nakładałem" żadnych ścieżek dźwiękowych,poprostu samo nagranie...
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez OZPR » 6 grudnia 2011, 18:34

Jaki problem, przecież You Tube nie musi mieć monopolu :twisted: jak robią problemy to się przechodzi gdzie indziej :mrgreen: np:
http://patrz.pl/
http://vimeo.com/
TYLKO !!! LRF :) MH :)
Przykra sprawa, coraz więcej światła sodowego w miastach !!! :(:(:(
Avatar użytkownika
OZPR
 
Posty: 68
Zdjęcia: 11
Dołączył(a): 12 czerwca 2010, 08:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez kospan » 8 grudnia 2011, 11:38

Jezeli sie powtarzam to przepraszam . Ja bym chciał wersję mobilna forum czyli na telefon . Shoutbox oraz szybką odpowiedź żeby nie trzeba bylo wchodzić w odpowiedź
Tylko od razu
Avatar użytkownika
kospan
 
Posty: 57
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 22:25

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez amisiek » 8 grudnia 2011, 17:08

Mobilną wersję Forum masz już teraz za pomocą aplikacji Tapatalk (Android, Nokia z Symbianem), wersja webowa bezproblemowo działa w Operze z opcją Turbo, działa także z mojej starszej Nokii, a nawet z Samsunga Avila. Niestety nie działa przez Wap z Nokii 6310i ale WAP chyba nie ma sensu, wszystkie dzisiejsze smartfony mają przeglądarkę.
Szybką odpowiedź masz w niektórych wątkach, ale mam wątpliwości czy to ma sens, gdyż w przeglądarkach w wyłączonym JavaScriptem to się dziwnie zachowuje. Normalna wersja działa bez pudła także bez Javascriptu, włącznie z panelem moderatora (sprawdzone).
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez cieszyn » 8 grudnia 2011, 23:19

Dla osób mających nieco starsze komóry faktycznie nie da się nawet zalogować do forum. Wiadomo, kto ma nowsze, jak pisze Amisiek, to szafa gra. Pytanie, czy można liczyć na dostęp ze starszych komórek - może o to chodziło koledze Kospanowi???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez amisiek » 8 grudnia 2011, 23:22

Z których telefonów nie działa? Czy możesz dać mi przykład jak to wygląda? Nie wiem czy jest MOD do phpbb pod kątem starszych telefonów, przemyślimy tę sprawę.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Lista życzeń - co powinno znaleźć się na forum

Postprzez cieszyn » 8 grudnia 2011, 23:30

z NOKIA 6300 - a to nie taki znów stary model :? przecież

To znaczy, udaje mi się wejść na stronę forum, ona jest dość duża, trzeba nawigować "kursorami", Żeby ją całą ujrzeć (może to już tutaj jest cos nie tak?), ale jak się wejdzie w Logowanie, to po wyborze logowania nie uaktywnia się pole Login i Hasło z naszego forum, i tu zabawy jest koniec.
Byś może coś trzeba albo dokonfigurować w tej komórce albo coś do niej dograć?

Moze kolega kospan napisze, z jakiego modelu ma te problemy?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości