Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Czy jesteś za utworzeniem nowego wątku poświęconego każdemu z miast Trójmiasta z osobna?

Ankieta wygasła 29 grudnia 2011, 19:56

Tak, chcę trzy wątki
0
Brak głosów
Nie, niech zostanie jeden dla całego Trójmiasta
11
100%
 
Liczba głosów : 11

Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez amisiek » 22 grudnia 2011, 19:56

Ponieważ pojawiła się taka propozycja, utworzyłem ankietę. Co ustalicie większością głosów, administracja i moderatorzy spełnią.
Edit - ankieta ważna 7 dni.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez Marvin24 » 30 grudnia 2011, 10:42

No jasny gwint!!! A ja właśnie przez cały okres świąteczny nie miałem dostępu do internetu i nie mogłem zagłosować!!! :evil:
Avatar użytkownika
Marvin24
 
Posty: 465
Zdjęcia: 568
Dołączył(a): 6 lipca 2011, 18:54

Re: Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez Whites86 » 30 grudnia 2011, 11:40

glosy zostaly oddane jednomyslnie :) jakkolwiek bys zaglosowal widac sprawa jest przesądzona
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez cieszyn » 30 grudnia 2011, 12:04

Marvin24 - ja mam podobnie, tez nie miałem netu na świąteczny czas, trochę ten czas na ankietę niefortunnie wybrany, bo ludzie na Święta wyjeżdżają.
Chyba się zbyt mocno głosujący nie zastanowili nad zaletami i wadami obu rozwiązań, jestem pewien, że osobny wątek dla każdego z tych 3 miast jest jak najbardziej potrzebny, teraz mamy tam groch z kapustą i to na pewno nie jest sytuacja dobra.
Gdybym miał czas na przedstawienie zalet i wad rozdzielenia tych miast na forum to może wynik byłby inny

Ale wiadomo: vox populi vox Dei :|
Pozamiatane
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez Whites86 » 30 grudnia 2011, 12:14

cieszyn napisał(a):Marvin24 - ja mam podobnie, tez nie miałem netu na świąteczny czas, trochę ten czas na ankietę niefortunnie wybrany, bo ludzie na Święta wyjeżdżają.
Chyba się zbyt mocno głosujący nie zastanowili nad zaletami i wadami obu rozwiązań, jestem pewien, że osobny wątek dla każdego z tych 3 miast jest jak najbardziej potrzebny, teraz mamy tam groch z kapustą i to na pewno nie jest sytuacja dobra.
Gdybym miał czas na przedstawienie zalet i wad rozdzielenia tych miast na forum to może wynik byłby inny

Ale wiadomo: vox populi vox Dei :|
Pozamiatane

chcialbym Ci przypomnieć ze zalety i wady kazdy z nas doskonale widzi niektorym moze nasunely by sie nowe za i przeciw jednak widac sporo z nas bylo jednoglosnych, wiec wychodzenie z tekstem typu :
Gdybym miał czas na przedstawienie zalet i wad rozdzielenia tych miast na forum to może wynik byłby inny
jest nie na miejsu
przy rozdzielaniu takiego watku balagan bylby wiekszy niz moglo by CI sie wydawac, jest tam masa postow na ktore ktos odpowiadal np na temat oprawy z gdyni dal krutką wypowiedz w dodatku z umieszczeniem fotki oprawy z gdanska, to tylko taki suchy przyklad, ale podobnych przypadkow znalazlo by sie tam calkiem sporo, rozdzielajac to powstal by wielki klem bem i nieszlo by sie potem polapac w niczym bo calosc stracila by merytoryczny sens, skoro trójmiasto figuruje jako "jeden twór" nie uwazam zeby dziala sie jakas krzywda gdy to wszystko jest w 1 miejscu
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Wątki poświęcone oświetleniu Trójmiasta

Postprzez amisiek » 30 grudnia 2011, 12:22

Większość głosujących zadecydowała o pozostawieniu pojedynczego wątku. Sprawę zamykam, przenoszę wątek do Archiwum.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości