Logo forum

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Logo forum

Postprzez andrzejlisek » 14 września 2007, 13:30

Kiedyś ktoś rzucił propozycję wstawienia jakiegoś logo w miejsce logo PHP.

Zupełnie przez przypadek znalazłem obrazek, który, moim zdaniem, byłby bardzo dobry na logo.
Załączam ten obrazek.
Oczywiście można trochę zmniejszyć.
Załączniki
SEO-Light.jpg
SEO-Light.jpg (6.21 KiB) Przeglądane 4811 razy
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Re: Logo forum

Postprzez mirror » 14 września 2007, 17:34

Super obrazek.
Wielbicielka rtęci.
Avatar użytkownika
mirror
 
Posty: 1169
Zdjęcia: 134
Dołączył(a): 17 sierpnia 2007, 13:03
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Logo forum

Postprzez keleris » 14 września 2007, 20:55

Zmniejszyć i obrócić w prawo o 90st, dodatkowo jakaś inna kolorystyka forum by się przydała, ten sam układ, ale inna kolorystyka :)
keleris
 

Re: Logo forum

Postprzez KaszeL » 15 września 2007, 13:12

Zajmiemy się logo, jak będziemy przechodzić na wersję finalną pbpBBv3 - zastanawiam się też, czy nie sfinansować jakiejś fajnej skórki tylko dla naszego forum :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Logo forum

Postprzez cieszyn » 19 września 2007, 09:19

zastanawiam się też, czy nie sfinansować jakiejś fajnej skórki tylko dla naszego forum


Oj tak!! Warto! :o Miejmy jakiś rozpoznawalny, własny styl, nie? ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logo forum

Postprzez rtęciówka » 28 listopada 2007, 20:46

Oczywiście :) Myślę, że to świetny pomysł, przynajmniej nasze Forum jakoś by się wyróżniało :)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Logo forum

Postprzez cieszyn » 28 listopada 2007, 22:23

rtęciówka napisał(a):Oczywiście :) Myślę, że to świetny pomysł, przynajmniej nasze Forum jakoś by się wyróżniało :)



Natomiast "przezorny zawsze ubezpieczony" i dlatego popieram wszelkie pomysły czy wręcz BURZĘ MÓZGÓW co do graficznego LOGO naszego Forum.
Po prostu bądźmy gotowi do tego, że gdy KaszeL włączy nowy soft, to od razu będzie można "podpiąć" na ekran nasz uzgodniony czy wydyskutowany znak.

Znaczek Andrzeja i Liska (ta żarówka) jest fajny, ale - moim zdaniem - zbytnio zawęża skojarzenia, tylko do spraw lamp czy żarówek, a już wcale nie do reszty naszych tematów.

Jestem przekonany, że powinniśmy coś wymyśleć bardziej uniwersalnego.

Natomiast znaczek Andrzeja i Liska mógłby być wykorzystany do oznakowania "podtematu" lub takiej grupy "podtematów", które kojarzą się bardziej na wprost z konkretnymi źródłami światła.

REASUMUJĄC: Chciałem zaproponować
1. Pracujmy dalej twórczo nad (od teraz nad bardziej uniwersalnym) pomysłem na ogólny znak firmowy naszego Forum
2. Rozważmy moją propozycję, wytworzenia dodatkowych, wspomagających dane tematy znaków graficznych, które mogły by patronować, czy towarzyszyć niektórym głównym tematom w Menu głównym, a po wejściu w dany temat, firmowałyby go samodzielnie

Wiele osób kojarzy szybciej obrazki niż litery. Oznakowanie podtematów głównych (głębiej już nie, bo będzie kaszana) nie tylko upiększy graficznie Forum (i go bardziej rozweseli), ale być może ułatwi też poruszanie się po nim.
Dowód?
-już się robi.
Wywierciłem swego czasu dziurę w brzuchu Neonowi, żeby zrobił FOTOMENU na swojej stronie o oprawach.
Skutek przeszedł moje oczekiwania: - ja teraz "w sekundę" ;) odnajduję oprawę kojarząc jej obraz i pozycję w całym spisie miniaturek.

Co Wy na to :lol: :lol: :?: :?:
Choć wiem, że dyskusja może być niemrawa, to jednak zapraszam do dyskusji mojego pomysłu na:
- znalezienie (stworzenie) bardziej uniwersalnego, głównego znaku rozpoznawczego (firmowego) naszego Forum
- znalezienie (stworzenie) fajnych, małych ikonek upiększających i reprezentujących główne podtematy w Menu Głównym , widoczne też po wejściu do danego podtematu.
Sam często po dłuższym czytaniu postu, zastanawiam się, w jakim temacie on jest?? Szukanie zajmuje mi trochę czasu. A gdyby widniał gdzieś znaczek graficzny tego podtematu, tobym błyskawicznie do tego doszedł. Ma to sens? Myślę, że tak. A wy???

Natomiast cytowanie wpełnej nazwy tematu w naszych postach bardzo by się skróciło: wystarczyłoby powiedzieć: w temacie "słupów" jest to i tamto ... (oczywiście obecne nazwy powinny pozostać!)

Pokażcie może nasze FOrum swoim grafikom domowym, ciotkom, braciom, znajomym, przyjaciołom z którymi macie bliskie kontakty - może oni patrząc z boku, będą potrafili trafnie coś zaproponować, jak tylko zrozumieją, co robimy i po co ?

Sorry, że się tak wypisałem :) (powiedział długopis :( )
Ostatnio edytowano 28 listopada 2007, 22:35 przez cieszyn, łącznie edytowano 6 razy
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logo forum

Postprzez andrzejlisek » 28 listopada 2007, 22:28

Sam pomysł oznakowania graficznego głównych działów - bardzo dobry.
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Re: Logo forum

Postprzez rtęciówka » 28 listopada 2007, 22:30

Pomysł świetny -teraz wystarczy go tylko wprowadzić w życie :)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Logo forum

Postprzez DocBrown » 28 listopada 2007, 22:32

A możeby zrobić dla tego forum skórkę w takim stylu jak grafika strony http://www.oprawy.info ?
DocBrown
 

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości