Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:53

Chłopaki, powiem tak. Daliście się podpuścić przez starego wygę, ale nie ma się czego wstydzić. To, że 12 latek dał się zmanipulować 50-latkowi niestety świadczy źle tylko i wyłącznie o tym drugim. Dlatego nie ma się czym przejmować. Domyślam się, że każdy z Was pewnie chciał dobrze - wyszło różnie, ale to dobra nauczka na przyszłość. Tyle i tylko tyle. Głowy do góry i nie przejmujcie się tym więcej za bardzo. Tak na prawdę to wstydzić za swoje postępowanie powinien się tylko i wyłącznie Cieszyn. Na prawdę ręce mi przy czymś takim odpadają.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez JeD » 6 stycznia 2013, 23:55

KaszeL napisał(a):Chłopaki, powiem tak. Daliście się podpuścić przez starego wygę, ale nie ma się czego wstydzić. To, że 12 latek dał się zmanipulować 50-latkowi niestety świadczy źle tylko i wyłącznie o tym drugim. Dlatego nie ma się czym przejmować. Domyślam się, że każdy z Was pewnie chciał dobrze - wyszło różnie, ale to dobra nauczka na przyszłość. Tyle i tylko tyle. Głowy do góry i nie przejmujcie się tym więcej za bardzo. Tak na prawdę to wstydzić za swoje postępowanie powinien się tylko i wyłącznie Cieszyn. Na prawdę ręce mi przy czymś takim odpadają.


Dobra naprawdę mam 14 lat :roll: , i dałem może się zmanipulować, ale trochę honoru straciłem, czuje że zaszkodziłem forum, to dla mnie i nauczka, ale też bół że zaszkodziłem miejscu co poświecam godziny serce i aparat i pieniądze...to mnie naprawde boli...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 6 stycznia 2013, 23:57

XXXJeDXXXX napisał(a):Dobra naprawdę mam 14 lat , i dałem może się zmanipulować, ale trochę honoru straciłem, czuje że zaszkodziłem forum, to dla mnie i nauczka, ale też bół że zaszkodziłem miejscu co poświecam godziny serce i aparat i pieniądze...to mnie naprawde boli...


Daj już spokój. Co takiego niby zrobiłeś, że zaszkodziłeś? Po prostu uważaj na przyszłość i tyle. Nie wszystko jest takie czarne jak to inni przestawiają.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez trojmiejski » 6 stycznia 2013, 23:58

Można czuć ból, ale skoro inni forumowicze nie potępiają was lecz wręcz pocieszają to nie ma sensu użalać się nad sobą i wyłączać się z aktywności na forum.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10940
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez ousd » 7 stycznia 2013, 00:10

Ja jednak poproszę o zamknięcie tego wątku. Dalsza dyskusja na ten temat nie ma już sensu.
ousd
 

Re: Sprostowanie do wypowiedzi nt. Cieszyna

Postprzez KaszeL » 7 stycznia 2013, 00:32

Dobra chłopaki, autor wątku prosił, zatem temat zamykam i wywalam do archiwum.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości