Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez DocBrown » 25 grudnia 2008, 13:48

A co do sellenium, to zaczep w niej jest niewymienny :twisted:
Oto dowód :mrgreen:

CDM napisał(a):Zniszczoną SELENIUM też widziałem, ma wyłamany uchwyt, którym się ją mocuje do wysięgnika. W SGS 203 i 204 jest on wymienny, a ta niestety (albo na szczęście) może iść tylko na złom
DocBrown
 

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez Michal » 25 grudnia 2008, 23:45

DocBrown napisał(a):A co do sellenium, to zaczep w niej jest niewymienny :twisted:
Oto dowód :mrgreen:

CDM napisał(a):Zniszczoną SELENIUM też widziałem, ma wyłamany uchwyt, którym się ją mocuje do wysięgnika. W SGS 203 i 204 jest on wymienny, a ta niestety (albo na szczęście) może iść tylko na złom

Tu akurat muszę podważyć ten dowód.Doceniam CDMa jako znakomitego fachowca jeżeli chodzi o konserwację oświetlenia ulicznego,jednak w tym przypadku nie zgodzę się z ta opinią.Uchwyt w Selenium jest mocowany do obudowy dwoma wkrętami i można go bez problemu wymienić lub przełożyć jeżeli chcemy,żeby oprawa była zamocowana np.na wierzchołku słupa,zamiast na wysięgniku.Selenium w Poznaniu można powiedzieć ,że jest nowością,dlatego w Eneos może nie wiedzą,że taki uchwyt można zamówić u producenta jako część zamienną ,podobnie jak klosze.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez OUKS340 » 7 marca 2009, 00:04

Ja też nie lubię Malagi oraz SG203.
OUKS340
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 119
Dołączył(a): 4 kwietnia 2008, 11:31

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez Michal » 7 marca 2009, 00:16

Przeczytałem ten wątek i myślę,że już większość "wyżyła" się na najbardziej'"znienawidzonych" przez siebie oprawach ,dlatego może by to zamknąć :?: 90% opinii nie jest poparta żadnymi sensownymi argumentami,dlatego taki wątek nic nie wnosi na forum,a wręcz przeciwnie- zaniża jego poziom-chociazby sam tytuł tego wątku.;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez cieszyn » 7 marca 2009, 00:23

To fakt, tak naprawdę to rozmowy na "takie tematy" to powinniśmy sobie przekazywać na PW - proszę mnie dobrze zrozumieć, nie przeszkadza mi ten wątek, ale skoro się "wypalił", warto go już zamknąć
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plebiscyt na najbardziej znienawidzoną oprawę oświetleniową

Postprzez Paweł » 7 marca 2009, 00:29

Zgadzam się. W takim razie zamykam. Następne plebiscyty mam nadzieję będą bardziej profesjonalne np. o parametrach technicznych opraw poparte sensownymi argumentami.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości