Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez DocBrown » 11 października 2008, 13:13

Nadal nie wiemy co byłoby najlepsze jako logo forum :roll:
Aha, ja proponuje też aby ktoś z adminów przeniósł temat o klasycznej maladze do opraw nowoczesnych i zmienił jego nazwę na "Malaga 1", bo przecież po pierwsze żaden z niej klasyk, a po drugie nadal jest produkowana.
DocBrown
 

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez lampa123 » 3 grudnia 2008, 23:17

Proponuję, aby poprawić system powiadomień o nowych PW, gdyż w takim stanie jak jest teraz bardzo trudno dostrzec, że mamy wiadomość. Wystarczy, że przy nowej wiadomości kolor czcionki będzie czerwony, a napis się pogrubi.
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez cieszyn » 17 stycznia 2009, 22:04

Przyszedł mi do łba taki pomysł: zróbmy jak to jest na innych forach, taką substronkę o nazwie: GALERIE

Można by je pozakładać tematycznie przez admina, żeby dać temu jakiś kierunek i porządek, a potem każdy może sobie stworzyć własną, nie wiem, czy można dopisywać się - dokładać zdjęć do istniejących danego autora, ale chyba nie.

Byłoby to świetne miejsce do prezentowania naszych galerii opraw, lamp itp. bez zbyt długiego ich wyszukiwania. Dodam, że na forum WERTTREW są to tylko zdjęcia najlepszej jakości, jak na Galerię przystało. Ileż to jest u nas na forum takich mini galerii, które warto by "wyjąć" i skopiować w oddzielnym, takim właśnie galeryjnym miejscu. Mielibyśmy je w wydzielonym, łatwym w dostępie miejscu :P :P O wysoką jakość zdjęć musielibyśmy także zadbać, pod rygorem reakcji admina, nie ma to tamto :lol: lub się umówić, że dajemy to, co mamy najlepszego.

Cały pomysł weźmie w łeb, jak się okaże, że nasz soft forum tego nie umożliwia :x :( :? :roll: :evil: Nie zamierzam też przyczyniać pracy adminom, ale taka Galeria

A mogłoby być tak pięknie . . . ;) ;) ;)

Popatrzmy, jak to jest:

Tu jest otwarta podstrona o nazwie - Galeria. Wchodzi się do niej z linka na Stronie Głównej
Obrazek



A tu widać, co można uczynić, dodając nową galerię

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez Jasin » 18 stycznia 2009, 08:42

Takie galerie są możliwe na forach hostowanych na najprostszych apletach forumowych, nie wiem czy zainstalowany na tym forum phpBB dopuszcza taką możliwość. Mimo wszystko to całkiem niezły pomysł, ale niestety musielibyśmy wybierać, czy dodajemy zdjęcia do odpowiedniego tematu na forum, czy do odpowiedniej galerii, bo mimo wszystko dublowanie zdjęć które czasami można zauważyć na forum troszeczkę jednak irytuje.
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez KaszeL » 18 stycznia 2009, 11:23

Myślałem o takiej galerii już jakiś czas temu. Niestety wszystkie dostępne do phpBB v3 są jeszcze w bazie beta i sprawiają sporo problemów :(
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Co byście zmienili na forum, nasze sprawy po raz kolejny :)

Postprzez cieszyn » 18 stycznia 2009, 21:00

Jasin napisał(a):Takie galerie są możliwe na forach hostowanych na najprostszych apletach forumowych, nie wiem czy zainstalowany na tym forum phpBB dopuszcza taką możliwość. Mimo wszystko to całkiem niezły pomysł, ale niestety musielibyśmy wybierać, czy dodajemy zdjęcia do odpowiedniego tematu na forum, czy do odpowiedniej galerii, bo mimo wszystko dublowanie zdjęć które czasami można zauważyć na forum troszeczkę jednak irytuje.


I tak i nie. Galeria, to z założenia zbiór zdjęć o dobrych parametrach, a nie wrzucanie fotek do worka, jak leci. Więc takie by trzeba zrobić założenie podstawowe. Każdy z nas ma jakieś udane zdjęcia, i właśnie takie foty byłyby przeznaczane do Galerii.

Poczekajmy, aż te galerie wyjda z fazy beta i nabiorą życia, to może wrócimy wtedy do tematu? (dzięki KaszeL za wyjaśnienie)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości