[Whites86] OZR 250-3

Re: OZR 250-3 Whites86

Postprzez oskard » 30 lipca 2009, 13:54

E tam, wszystkie klasyki są ładne, mnie sie podobają i kwadratówki i OUR 125, choć kształty ich obu są wzajemnymi antonimami ;) OURa lubię za smukłość i owalną sylwetkę, a kwadratówkę za zdecydowane, kanciaste i obszerne kształty. A przecież trumna ma podobne proporcje do OURa i Ci się podoba ;) I z trumienek ja też wolę te dłuższe, tak jak OURy, im dłuższa wersja, tym lepiej. Ale są oprawy, którym pasują odwrotne proporcje (np. łyżka i właśnie OZR z tego wątku), przy dużej komorze lampowej zazwyczaj lepiej wygląda mała dławikowa, i odwrotnie. Ale są wyjątki od każdej reguły.... zresztą, co tu będę szerzył off-top, nie ma brzydkiego klasyka, i już :!: ;) :D
P.S. OUR właśnie na betoniaku ŻN wygląda fajnie, wtedy dopiero widać masywność słupa, która niknie przy dużych oprawach, a z kolei OUR wygląda na takim słupie nadzwyczaj drobnie, delikatnie i smukle... zresztą, ona na każdym słupie jest ładna ;) i każdego jest ozdobą.
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: OZR 250-3 Whites86

Postprzez Whites86 » 30 lipca 2009, 16:51

oskard napisał(a):E tam, wszystkie klasyki są ładne, mnie sie podobają i kwadratówki i OUR 125, choć kształty ich obu są wzajemnymi antonimami ;) OURa lubię za smukłość i owalną sylwetkę, a kwadratówkę za zdecydowane, kanciaste i obszerne kształty. A przecież trumna ma podobne proporcje do OURa i Ci się podoba ;) I z trumienek ja też wolę te dłuższe, tak jak OURy, im dłuższa wersja, tym lepiej. Ale są oprawy, którym pasują odwrotne proporcje (np. łyżka i właśnie OZR z tego wątku), przy dużej komorze lampowej zazwyczaj lepiej wygląda mała dławikowa, i odwrotnie. Ale są wyjątki od każdej reguły.... zresztą, co tu będę szerzył off-top, nie ma brzydkiego klasyka, i już :!: ;) :D
P.S. OUR właśnie na betoniaku ŻN wygląda fajnie, wtedy dopiero widać masywność słupa, która niknie przy dużych oprawach, a z kolei OUR wygląda na takim słupie nadzwyczaj drobnie, delikatnie i smukle... zresztą, ona na każdym słupie jest ładna ;) i każdego jest ozdobą.

no ja sie z tym niezgodze ale cóż kazdy ma swoja opinie ;)
pozatym trumna jest wieksza od OUR 125 ;) i to dosyc sporo
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Whites86

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości