[Whites86] OUR 125

Re: OUR 125

Postprzez Whites86 » 5 kwietnia 2010, 19:41

wracając do tematu OUR125 ;)
tu jest filmik zrobiony z nudów w mojej piwnicy z ta oprawą w roli głownej ;)
http://www.youtube.com/watch?v=bz7lqq3xoJs
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: OUR 125

Postprzez Luk » 6 kwietnia 2010, 11:20

Fajne fotki Whitesie :)

Co do OUR-125 - chciałbym miec wreszcie pierwszą oprawę w kolekcji, najlepiej żeby to była OUR-125, tylko nie wiem skąd ją wystrzasnąc :?
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: OUR 125

Postprzez oskard » 6 kwietnia 2010, 17:57

Nie popadać w paranoję... co Ty człowiecze wiesz o prawdziwej miłości do opraw :roll: ... Mnie jak wymienili OURy z ostatniej ulicy, to pół roku miałem depresję, straciłem chęć do robienia czegokolwiek, nie wiedziałem co dalej? jak żyć? i wtedy właśnie postanowiłem na tej swojej makiecie, która się dopiero tworzyła, że 80% oświetlenia będą stanowić one :) :D . Ale to tylko zabawka, to nie odda prawdziwego klimatu, który zostanie tylko w mojej pamięci i wspomnieniach :( . Dla mnie są takie 2 rzeczy : stara Warszawa i oprawy rtęciowe, to są moje 2 sensy życia :mrgreen: . Jak któregoś ubywa, to mnie szlag jasny trafia, krew nagła zalewa :evil: .... Jak tą babcię, co jej nie oddali pieniędzy za las :mrgreen:
A to że biorą więcej prądu, to normalne, każda rtęć bierze więcej, ale zastąpienie wszystkich rtęciówek sodówkami, oprócz oszczędności oznaczałoby zmianę nocnego świata w ohydne, gorące i pomarańczowe jak ogień piekło, a tego chyba nikt by nie chciał ;) :roll:
Choć, co do oszczędności... sodowy odpowiednik LRFa 125W to soda 70W, a z tego co tu czytam, i sam widze na ulicy, niewiele (jeśli w ogóle) ma lepszą skuteczność, więc trzeba by coś mocniejszego wkręcić, czyli oszczędnościowo wyjdzie na to samo ;) :mrgreen: A tak przynajmniej światło przyjemniejsze :)
P.S. Whites - wiadoma, oczywiście że cyknę co nieco :)
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Poprzednia strona

Powrót do Whites86

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość