Oprawy świecące w dzień

Sposoby oswietlenia ulic. Dyskusje na temat opraw i źródeł światła stosowanych w oswietleniu ulicznym

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez Michal » 27 stycznia 2008, 00:17

cieszyn napisał(a):
Re: Oprawy świecące w dzień.
przez neon44 26 stycznia 2008, 00:38

Kilka zdjęć świecących opraw Michał nawet otworzył jedną OURW2250 (chyba pierwszy model) specjalnie dla nas forumowiczów


..... - brawo MICHAŁ !!!

Pierwsza fotka WYMIATA ! :mrgreen:

Osobiście ją przerabiałem na sodę 250 2 lata temu. :D A 2 miesiące temu 12 OUR 700 rozebrałem na złom po remoncie oświetlenia kortów tenisowych TKKF...o kurcze wygadałem sie :oops: Pewnie teraz mnie zlinczujesz :evil: ,a Neon wyrzuci z forum :evil:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez neon44 » 27 stycznia 2008, 00:25

Michal napisał(a):A 2 miesiące temu 12 OUR 700 rozebrałem na złom po remoncie oświetlenia kortów tenisowych TKKF...o kurcze wygadałem sie :oops:

Miałeś takie zlecenie to rozebrałeś ale gdybyś je obchnął na allegro to napewno klienci by się znaleźli, również z forum. Nie mów tylko że OUR700-ki były kompletne z oryginalnymi "flakami" i lampami :roll:

Michal napisał(a):Pewnie teraz mnie zlinczujesz :evil: ,a Neon wyrzuci z forum :evil:


Może i Cieszyn Cię zlinczuje ale na pewno nie będziesz wyrzucony z forum bo masz już na koncie 166 bardzo udanych zdjęć :mrgreen: To byłaby za wielka strata dla forum
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez Michal » 27 stycznia 2008, 00:36

No niestety Neonie muszę Cię zdenerwować bo były to kompletne oprawy takie jak u mnie w kolekcji.Na wiosnę będę demontował ostatnie 8 szt .Mogę je rozdać gratis zainteresowanym forumowiczom,pod warunkiem,żę je wyremontują,a nie oddadzą na złom(z dławika jest kilo miedzi) :D
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez swietlik » 27 stycznia 2008, 01:00

Michal napisał(a):No niestety Neonie muszę Cię zdenerwować bo były to kompletne oprawy takie jak u mnie w kolekcji.Na wiosnę będę demontował ostatnie 8 szt .Mogę je rozdać gratis zainteresowanym forumowiczom,pod warunkiem,żę je wyremontują,a nie oddadzą na złom(z dławika jest kilo miedzi) :D

Będę niezmiernie wdzięczy jak jedna sztuka by trafiła w moje rączki :D :D Czekam na wiadmośc od Ciebie :!:
A czy te oprawy wiszą w Poznaniu na ulicy?? Przed gazownią niedaleko Rocha jest kilka 700tek przerobionych na rtęc 250.
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez Michal » 27 stycznia 2008, 01:10

swietlik napisał(a):
Michal napisał(a):No niestety Neonie muszę Cię zdenerwować bo były to kompletne oprawy takie jak u mnie w kolekcji.Na wiosnę będę demontował ostatnie 8 szt .Mogę je rozdać gratis zainteresowanym forumowiczom,pod warunkiem,żę je wyremontują,a nie oddadzą na złom(z dławika jest kilo miedzi) :D

Będę niezmiernie wdzięczy jak jedna sztuka by trafiła w moje rączki :D :D Czekam na wiadmośc od Ciebie :!:
A czy te oprawy wiszą w Poznaniu na ulicy?? Przed gazownią niedaleko Rocha jest kilka 700tek przerobionych na rtęc 250.

To są oryginalne OUR 700 wiszą na terenie TKKF.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez cieszyn » 27 stycznia 2008, 01:14

neon44 napisał(a):
Michal napisał(a):A 2 miesiące temu 12 OUR 700 rozebrałem na złom po remoncie oświetlenia kortów tenisowych TKKF...o kurcze wygadałem sie :oops:

Miałeś takie zlecenie to rozebrałeś ale gdybyś je obchnął na allegro to napewno klienci by się znaleźli, również z forum. Nie mów tylko że OUR700-ki były kompletne z oryginalnymi "flakami" i lampami :roll:

Michal napisał(a):Pewnie teraz mnie zlinczujesz :evil: ,a Neon wyrzuci z forum :evil:


Może i Cieszyn Cię zlinczuje ale na pewno nie będziesz wyrzucony z forum bo masz już na koncie 166 bardzo udanych zdjęć :mrgreen: To byłaby za wielka strata dla forum


Michał, możesz spać spokojnie. Cieszyn nic Ci nie zrobi

- jak mu dasz jedną z tych OUR700 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Ale spoko.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez Jasin » 27 stycznia 2008, 10:54

Wątpię żeby którykolwiek z użytkowników forum oddał oprawę (a zwłaszcza OUR700) Na złom :)
@Michał - a jak planujesz rozwiązać kwestię transportu?
Avatar użytkownika
Jasin
 
Posty: 609
Zdjęcia: 6
Dołączył(a): 29 grudnia 2007, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez mateusz » 27 stycznia 2008, 10:57

No właśnie , transport to spory problem ,sporo użytkowników mieszka w okolicach Poznania i samym mieście ,ja niestety nie
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5014
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez elek » 27 stycznia 2008, 11:24

No niestety Neonie muszę Cię zdenerwować bo były to kompletne oprawy takie jak u mnie w kolekcji.Na wiosnę będę demontował ostatnie 8 szt .Mogę je rozdać gratis zainteresowanym forumowiczom,pod warunkiem,żę je wyremontują,a nie oddadzą na złom(z dławika jest kilo miedzi)

Opraw raczej nałogowo nie kolekcjonuje ale osprzęt i jakaś nastrojowa zielona 700'setka by sie przydała do kolekcji :)
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
www.instagram.com/flurothyl
Avatar użytkownika
elek
 
Posty: 1638
Zdjęcia: 436
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 23:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Oprawy świecące w dzień.

Postprzez neon44 » 27 stycznia 2008, 11:33

elek napisał(a):Opraw raczej nałogowo nie kolekcjonuje ale osprzęt i jakaś nastrojowa zielona 700'setka by sie przydała do kolekcji :)


Gdybyś miał OUR700 i powiesił ją na podwórku to byłaby to pierwsza tego typu W Jaśle a nawet na całym Podkarpaciu. W tym regionie nigdy nie było 700-tek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie uliczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości