[Whites86] MH-40 Brilum

[Whites86] MH-40 Brilum

Postprzez Whites86 » 21 listopada 2010, 17:28

Obrazek

OBp napisał(a):Super lampki :) Będą foty w akcji? ;)

z tym bedzie problem, no chyba ze pozycze tego nikona, bo sam obecnie nie mam czym robic fotek lamp w akcji ;/
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja kolekcja lamp

Postprzez Whites86 » 22 listopada 2010, 19:52

amisiek napisał(a):LRJR to naprawdę rzadka lampa i widać, że nie najgorzej świeci. czyli to nie jest wersja dzienna, ma lepsze Ra niż zwykłe LRJ ale i tak brakuje mu sporo do dzisiejszych lepszych MH?
A odpalałeś tego MH 400W BRILUM? co to jest warte?
Moje gratulacje - te LRJty zwierciadlane trudno zdobyć.

odpalalem tego brilum, totalny szajs, nie trzyma zadnych parametrów producenta, pisze 4000K a świeci zimniej od HQI-BT na oko ma jakies 7000K, RA w nim to totalna porażka, ma chyba takie na maxa wymęczone 60%, nie polecam Ci tej lampki, ona nadaje sie jedynie gdzies na ulice by poprostu ją zużyc lub do takich celów jak widac na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=Labj8JCgZu8

(oczywiscie zajmuje miejsce w kolekcji jako ciekawostka tanich chinskich MH) ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Whites86] moja kolekcja lamp

Postprzez amisiek » 22 listopada 2010, 21:28

Tak się spodziewałem chińskiej tandety. A gdyby tak takiego MH podpiąć pod stateczniki o większej mocy? Przecież LRJ na prądzie sodowym świeci całkiem sensownie, to gdyby tak ją nieco przeciążyć? Spróbuj ;) skoro wrzucasz takie wyczyny i eksperymenty. Ale ... TROCHĘ przeciążyć, nie od razu kilowat...
pewnie to brilum to jest totalna tandeta przeznaczona do zapchania w jakiejś czarnej dziurze. Pewnie nie ma szans by to dobrze świeciło. Ciekawe czy ktoś to w ogóle stosuje.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01


Powrót do Whites86

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości