Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Postprzez bartek380V » 25 kwietnia 2011, 11:51

Czy ktos juz widzial taka oprawe ?? Zdobylem ja okazjonalnie ale ze wszystko co swieci to mnie cieszy to juz jest w nojej kolekcji. Oprawa jest wykonana w tworzywa sztucznego gallery/image_page.php?album_id=236&image_id=26071 zapraszam do mojej galerii.
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Postprzez bartek380V » 26 kwietnia 2011, 22:20

Nikt nie widzial takiej oprawy ??
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Postprzez cieszyn » 26 kwietnia 2011, 23:13

bartek - spokojnie, tu się czasem czeka parę miesięcy na odpowiedź, a Ty chcesz ją mieć za jeden dzień 8-) :D
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Postprzez famabud » 27 kwietnia 2011, 14:50

Czyli rozumiem, że do tej oprawy trzeba wkręcać sodówki SON-I, tak? :?
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa do lamp sodowych w wewn. zaplonnikiem

Postprzez bartek380V » 27 kwietnia 2011, 19:47

;) Tak SON -I , nawet taka posiadam (zapraszam do mojej galerii) w srodku jest lampka tlaca z wylacznikiem bimetalowym. Oprawa odpali tez kazda WLS ale po zamontowaniu ukladu zaplonowego co pewnie uczynie. Ogolnie nie jestem zchwycony nia bo jest z tworzywa sztucznego i jak dla mnie nie ma duszy :cry: Nie czuje sie do niej przywiazany . MOze zastapi mi kiedys jakiegos halopaka nad garazem :lol:
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14


Powrót do bartek380V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości