Modernizacja oświetlenia w łazience

oświetlenie wnętrz mieszkalnych

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez arw » 27 sierpnia 2010, 23:21

Chyba za mocno pojechałeś w stronę pochlebstwa ;D
Ta oprawa po prostu działa ;) Jest estetycznie wykonana, oprawki bardzo dobre - takie, że wymieniajac swietlowki nie masz wrażeni, że zaraz sie coś ułamie.
Ale szczytem ekskluzywności to one nie są - brzydka kwadratowa w przekroju oprawa, świetlówka niczym nie okryta, oprawki widoczne na zewnątrz. Z wyglądu syf, więc zależy jakie masz priorytety w doborze oprawy do pomieszczenia.
W pokoju takie oprawy nie przystoją, ale w warsztacie/pracowni/serwerowni/strychu/piwnicy/altance/sklepie/magazynie jak najbardziej. 8-)
arw
 
Posty: 373
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 3 lutego 2010, 20:45

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez DocBrown » 27 sierpnia 2010, 23:23

Ja w pokoju zawiesiłbym nawet BN240, albo OSO240, jak wyniose sie na swoje to w mieszkaniu będą tylko wyładowcze źródła światła i diody LED.
DocBrown
 

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez arw » 27 sierpnia 2010, 23:26

Ta, trafisz na gustowną kobietę, to Ci da poumieszczać te wszystkie wynalazki, jak zacznie sprowadzać koleżanki do domu - a te masakrycznie zwracają uwagę na wszelkie detale. 8-)
arw
 
Posty: 373
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 3 lutego 2010, 20:45

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez DocBrown » 27 sierpnia 2010, 23:27

arw napisał(a):Ta, trafisz na gustowną kobietę, to Ci da poumieszczać te wszystkie wynalazki, jak zacznie sprowadzać koleżanki do domu - a te masakrycznie zwracają uwagę na wszelkie detale. 8-)


Na szczęście moja nie ma nic przeciwko świetlówkom, mało tego tak jak ja lubi Daylighty 8-)
DocBrown
 

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez arw » 27 sierpnia 2010, 23:28

No toście się dobrali :mrgreen:
Ok, koniec OT.
arw
 
Posty: 373
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 3 lutego 2010, 20:45

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez Whites86 » 28 sierpnia 2010, 08:07

ja mam w pokoju zamontowaną BMKs i tez nikt sie nie krzywi na jej widok :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez XboXC » 25 września 2010, 09:29

A ja mam w kiblu Philipsa Master PL-Electronic 840/23W.
Obrazek
Soda jest bee, świetlówka jest bee, ale rtęć jest ... po prostu super :)
XboXC
 
Posty: 44
Zdjęcia: 11
Dołączył(a): 13 grudnia 2009, 01:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez IndustrialStalker » 11 kwietnia 2011, 19:41

Nad lustrem mi brakowało światła

25790

3x40W halogeny G9. Włącznik musiałem dokupić i wiercić w oprawie.
Zamontowana już na miejscu i było by cudnie gdybym nie rozwalił jednego klosza :( Może mi się uda w castoramie coś załatwić... jak nie taki sam to chociaż żeby pasował do pozostałych.
https://www.facebook.com/object77b
Avatar użytkownika
IndustrialStalker
 
Posty: 235
Zdjęcia: 76
Dołączył(a): 10 marca 2011, 14:17

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez DarekG » 12 kwietnia 2011, 10:26

Mi jakoś tak średnio podobają się halogeny. Wszędzie jest teraz pełno opraw na halogeny a one mi się średnio podobają. U mnie nad lustrem będzie belka na świetlówkę T5 lub 2 belki T5 po bokach lustra. Wiem wiem że mam hopla na punkcie świetlówek ale mi i mojej żonie najbardziej one odpowiadają i jest możliwość dobrania sobie barwy i najbardziej nam takie światło poprostu pasuje. :D
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Modernizacja oświetlenia w łazience

Postprzez CDM » 13 kwietnia 2011, 22:09

DarekG napisał(a):Mi jakoś tak średnio podobają się halogeny. Wszędzie jest teraz pełno opraw na halogeny a one mi się średnio podobają. U mnie nad lustrem będzie belka na świetlówkę T5 lub 2 belki T5 po bokach lustra. Wiem wiem że mam hopla na punkcie świetlówek ale mi i mojej żonie najbardziej one odpowiadają i jest możliwość dobrania sobie barwy i najbardziej nam takie światło poprostu pasuje. :D
Słusznie ;)
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania i domy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości