
Wnętrze tej jednostki:

W członie ra w przebudowanej kanarówie po lewej są wieszaki na rowery, a po prawej jest miejsce do mocowania wózka inwalidzkiego, w członie rb jest dokładnie tak samo:

EN71-042 świeżo po P4 w ASO Mieczkowski, została zmieniona aranżacja wnętrza lecz pozostawiono oryginalne oprawy, a nawet ponownie wkręcono dokładnie te same świetlówki które miała przed P4. Te świetlówki to chińczyki T8 z partii o bardzo mięsnej barwie (obecnie sprowadzane nowsze partie mają trochę lepszą barwę) którą aparat nie uchwycił i już na dzień dobry kilka było zdechłych:

Zdjęcie powyżej przedstawia świetlówki w przebudowanej kanarówie członu ra. W odróżnieniu od 1729 i innych dotychczasowych, tutaj zamontowano w tym miejscu jedynie siedzenia składane. W zamian za to dodatkowo przebudowano sąsiedni przedział:

Człon rb akurat przypomina 1729, jedynie tylko są wieszaki na rowery i siedzenia, a nie ma mocowania wózka inwalidzkiego, sąsiedni przedział jest klasyczny.
Zdechlak:
